Hey Dergisi - 24 Ocak 1977 - Sayı: 11

dedo

Yeni Üye
15 Eki 2021
2
2
Selamlar.Öncelikle bu hizmet için kendi adıma çok teşekkür ediyorum. Ekran resmini gönderdiğim bu sayıda böyle bir hata veriyor. Ayrıca bazı diğer sayılardada aynı hatayı veriyor. İlgileneceğinize inanıyorum ve şimdiden tekrar teşekkür ediyorum...

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    56.7 KB · Görüntü: 15

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Selamlar. Öncelikle bu hizmet için kendi adıma çok teşekkür ediyorum. Ekran resmini gönderdiğim bu sayıda böyle bir hata veriyor. Ayrıca bazı diğer sayılarda da aynı hatayı veriyor. İlgileneceğinize inanıyorum ve şimdiden tekrar teşekkür ediyorum...
Merhabalar Sayın Dedo. Aynı durum benim de başıma geliyor, yalnız bunun kesin çözümünü bulduğumdan bir sıkıntı yaşamıyorum. Yapmanız gereken tek şey hata veren bu klasörleri "Free RAR Extract Frog" adlı uygulamayla açmaktır. Göreceksiniz bundan sonra hiç bir sorun yaşamayacaksınız.

dedo

Yeni Üye
15 Eki 2021
2
2
Merhabalar Sayın Dedo. Aynı durum benim de başıma geliyor, yalnız bunun kesin çözümünü bulduğumdan bir sıkıntı yaşamıyorum. Yapmanız gereken tek şey hata veren bu klasörleri "Free RAR Extract Frog" adlı uygulamayla açmaktır. Göreceksiniz bundan sonra hiç bir sorun yaşamayacaksınız.
---------------------------------------------------.
Çok teşekkürler, denedim ve açıldı....