Hey Dergisi - 17 Ocak 1977 - Sayı: 10

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,629

Her şeyi hazırdı. Bugün paylaşacaktım. Emek verdim. Çöpe atmaya kıyamadım.
Murtaza üstadımın ve diyar paylaşımcılarının hoşgörüsüne sığınarak...
Sevgi ve saygılarımla.

Son düzenleme:

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,324
Bandırma
Ellerinize sağlık, emeğiniz için teşekkür ederim Değerli Üstadım.

Genelde Ocak ve Şubat aylarında yapılan festival 1977 yılında Mart ayında yapıldı (benzer bir sarkma 1972 ve 1973 yıllarında da yaşanmış) ve Homo sapiens, Bella da morire isimli parçalarıyla birincilik ödülünü kazandı. Bundan kellisi Baltimora Üstad'ın uzmanlığına girer, ben susup kalemi İtalyan Romantizmi'ne bırakıyorum...

Not: (Gece gece bu spoilerı vermezsem gözüme uyku girmez)
Ne kadar renkli bir müzik magazin dünyamız varmış meğer;

Sayfa 25 - Romalı Perihan,
Sayfa 28 - Page Three,
Sayfa 29 - Erol Sayan,
Sayfa 30 - Julio Iglesias !

Yıldızlar geçidi de değil, başka bir şey bu...

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,927
İstanbul
Ellerinize sağlık, emeğiniz için teşekkür ederim Değerli Üstadım.

Genelde Ocak ve Şubat aylarında yapılan festival 1977 yılında Mart ayında yapıldı (benzer bir sarkma 1972 ve 1973 yıllarında da yaşanmış) ve Homo sapiens, Bella da morire isimli parçalarıyla birincilik ödülünü kazandı. Bundan kellisi Baltimora Üstad'ın uzmanlığına girer, ben susup kalemi İtalyan Romantizmi'ne bırakıyorum...
Est. Güvencim, tevazu yapıyorsun, bu konulara en az benim kadar hakimsin. :) Bu arada ufak bir not da benden olsun; San Remo Müzik festivali aynı zamanda Eurovision Şarkı Yarışması'nın da ilham kaynağı olmuş bir organizasyondur. Sevgiler..

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,629
İşte bunu seviyorum. Bir kaç saatlik kasılmama, hatta gece biraz geç uyumama sebep olan konuyla ilgili, üstadlarımdan gelen mesajlar ve beğeniler, beni sevindirdi. Müzikli sabah keyfi yaşadım. Bilgilendim. Daha ne isterim. Çok teşekkürler. 23 Nisan Kutlu olsun. Sevgi, saygı ve sağlıklar.