Hey Dergisi - 24 Mayıs 1976 - Sayı: 28

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,151
Murtaza abinin taramasıdır.
jWppFH.jpg

Murtaza abinin taramasıdır.

Bu dergiyle birlikte bana ait olan son Hey dergisi de bitmiş oluyor. Bir nevi veda da diyebilirim (Hey dergisi için). Belki dergi sahibi olmak önemlidir ama bunu sizlerle buluşturmak için taramak daha çok önemli. Bu yüzden bunları tarayarak sizlerle buluşturan Murtaza abiye tekrar teşekkür ediyorum. Hey dergisi olarak benim katkım bu kadar. Murtaza abinin kendisinin bir miktar varmış. Elinde olan başka arkadaşlar da varsa ve bunları sevenleriyle buluşturursa sanal kütüphane daha da zenginleşecektir. Başta yorucu gelebilir ama bitirip de eklendiği zaman bütün yorgunluklara değiyor.

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,988
315,020
Üstadım ERTUGA,
emanet olarak verdiginiz HEY dergilerini eksiksiz olarak taradım.
SÖZÜMÜ TUTDUM.
En kısa zamanda ciltleyerek iade edecegim.

TARAMA YAPMAK İSTİYORUM.
Dergilerinizi,Çizgi Romanları bana yollayın,
taradıkdan sonra
ÇİZGİ DİYARINDA paylaşalım
sonra
CİLTLEYEREK iade ederim.
Telefonum resimlerde var,
sitemizden mesaj atabilirsiniz.
Eserler digital ortamda öümsüzleşecek,
gelecek nesillere kalacakdır.

Üstad Necip Fazıl 'ın bir sözü vardır "Eğer tadını bilirseniz ekmeği paylaşmak, ekmekten daha lezzetlidir" yani paylaşmayı bilirsen o paylaştığın şey normalden daha tatlı olur.

Yaşamımıza doğru ve güzel bir anlam katmak adına unutmayalım ki, paylaşmak mutluluktur...
Paylaşmak erdemdir...

Saygılarımla.​

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,694
Dergilerini bizlerle paylaşıma açan Ertuga dostumuza ve bunları tarayan Murtaza üstadımıza sonsuz teşekkürler sağolun varolun.

sekonme

Kıdemli Üye
8 Eki 2009
151
335
Tüm katkılarınız emekleriniz için tekrar teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,512
Ankara
Sevgili Ertuga'ya arşivini bizimle paylaştığı için, ateş gibi çalışkan Murtaza üstada taramaları için çok teşekkür ederim.