Civanmert Kerim 02 -Ersin BURAK

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Civanmert_Kerim02000.jpg

file
file

Civanmert Kerim 02 -Ersin BURAK.rar 48.5 MB

Moderatör tarafında düzenlendi:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,515
Gazetelerimizde bu ve bunun gibi daha nice eser yok olup gidiyorken arasıra çizgiromana gönül veren dostların araştırmacı ruhu ile gün yüzüne çıkması açıkcası beni çok mutlu ediyor.Bir çoğumuz gazete köşelerinin vazgeçilmezi olan bu çizimlerle büyüdük .Dahası gelmesi dileğimle teşekkür ederim dostum.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Gazetelerimizde bu ve bunun gibi daha nice eser yok olup gidiyorken arasıra çizgiromana gönül veren dostların araştırmacı ruhu ile gün yüzüne çıkması açıkcası beni çok mutlu ediyor.Bir çoğumuz gazete köşelerinin vazgeçilmezi olan bu çizimlerle büyüdük .Dahası gelmesi dileğimle teşekkür ederim dostum.

Aslında dahasının yerini bulduk, Milli Kütüphane, ama orda gidip tarayacak şu anlık herhangi bir arkadaşımız yok.

Nasip 1-2 hafta kalabilirsem oraya bir şekilde ulaşıp, taramak en büyük arzum.

Telat Gürelinin Türkiye Gazetesindeki Doğan Beyleri fotograf çekimi olarak geldi ama düzenlense bile biraz sıkıntılı.

Akşam olmazsa bir 2 macerasını paylaşırım.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,515
Almayan arkadaşlar gün itibarıyla kadıköye satış için kitapcılara gelmiş.Okumak ve destek olmak için kaçırılmayacak bir fırsat.Ayrıca destek olunursa yeni kitaplar için derneğin eli güçlemiş olur.