Civanmert Kerim 01 -Ersin BURAK

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
file

file
file

2012 yılında Yurt Gazetesinde bant şeklinde yayımlanan Civanmert çizgi romanını aynı gazetenin arşiv bölümü açıkken bant bant almıştım. Bantları birleştirerek kitap haline getirdim. Müthiş bir eser belki okumayanlar vardır.

Sanırım devam etmiyor bu seri.

Büyük üstad Ersin BURAK gerçekten döktürmüş.

Kerim 01 -Ersin BURAK​

Moderatör tarafında düzenlendi:

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,645
Gaziantep
Teşekkürler Selahattin Kardeşim. Bir ara YURT Gazetesinden takip etmeye çalışmış, ama arada bir unutunca ipin ucunu kaçırmış, sonra vazgeçmiştim. Hep kitap halinde yayınlanır mı beklentisi içindeydim. Ellerine sağlık..

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Teşekkürler Selahattin Kardeşim. Bir ara YURT Gazetesinden takip etmeye çalışmış, ama arada bir unutunca ipin ucunu kaçırmış, sonra vazgeçmiştim. Hep kitap halinde yayınlanır mı beklentisi içindeydim. Ellerine sağlık..

Aslında yayınlanmalı abi, tarihimiz iyisiylede kötüsüylede bizim tarihimiz.

Adamların ufacık tarihleri olmasına rağmen o kadar güzel bir şekilde çizgi ile kendi reklamlarını yapıyorlarki, bizimde dünya tarihimiz var, dünya kadar konu çıkar, ne ararsan neyi çizmek istersen.

Ama ne yazıkki, bir avuç çizerimiz desteklenmiyor, bir avuç okuyucu da umutla sabırla tarihin çizilmesini resmedilmesini bekliyor.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Benim bilmediğim bir kitap.Bantlar kitap halinde birleşmiş, okuyalım diye sunulmuş.Azmine şapka çıkarılır, Gandor08. Teşekkürler.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Ersin Burak ustamızın bir şaheseri
Sevgili Atom Karınca Selahattin'imizin üstün gayret ve emekleriyle
Sağol sevgili dostum

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Sanırım kitap olarakta basıldı şu an Kadıköy Çizgi Roman Sahaflar etkinliğinde.

Merak ettiğim 1 ve 2 nci bölümler dahil ediliptemi kitap olarak basıldı.