Evliya Çelebi'nin İzinde - İstanbul

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,639
EvliyaCelebininzinde-stanbul1.jpg

EvliyaCelebininzinde-stanbul.gif

EvliyaCelebininzinde-stanbul2.jpg
EvliyaCelebininzinde-stanbul3.jpg

İstanbulu çizgilerle gezmek isteyenlere.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
98
165
denizci
“Evliya Çelebi’nin İzinde” ve üstelik yine motosikletle :Z bu bizim çocuğun işine benzedi, hem de aynen; 24’ünde gidiyor ve tek fark; o Che’nin izini sürecek, üstelik aynı şekilde; motosikletle, yaklaşık 40 motosiklet, Che Guevara Motorsiklet Yolu'nu izleyerek; Güney Amerika'yı katedecekler, tek Türk bizimki, eserin çizgileri müthiş, bunu kesin okuyacağım üstadım, sağol :)

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,870
5,102

Sayın gandor08 ;

Yağmur gibi yağıyor. Yine harika bir çizgi roman. Hem de sıradışı eserler sunuyorsun. Ne diyeyim. Okuma listesine alıp sıraya koyulacak bir eser.

Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim.

Sayın fındıkfındık ;

Sana da böyle bir evlat yakışır. Yaşım uygun olsa ben de katılmak isterdim. Ama uygun değil. Ben gidemediğime göre ona gönlümü emanet ediyorum onunu yanına alsın götürsün.... Ona başarılar dilerim en iyi dileklerim onunla olsun. Sana da tebriklerimi ve esenlik dileklerimi sunarım...

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,639
Fındık kardeşimizin oğlu iyecene bir dilleri kapsın diyarı komple olarak bir gezi düzenleriz artık.

Ne seviniyorum böyle güzel haberlere, bizlerde çok çılgın yaşadık ama dil öğrenmemek içinde elimizden geleni yaptık.

En büyük suç şahsım adına bende, en büyük eksikliği yugoslavyada yaşadım.

Şimdi gençlere oturup kalkıp dilin önemini anlatıyorum.