Hayat Resimli Roman 023

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,914
Direnc11'den bir tane daha Hayat RR, keyifli okumalar..

33ae5bb.jpg

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Teşekkür ederiz üstadım; elinize sağlık.

Kapakta, sinemanın en güzel kadınlarından biri var; tam arşivlik... :)

12 Şub 2010
15,006
543,719
Claudia ablamız iyidir:D

Bu güzel paylaşım için teşekkür ediyorum dostlar, sağolun, var olun

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
53
72
denizci
Havasından mı suyundan mı bilmem, ama sonradan değişen ve hatta Bernet ağabeyimizin de ciddi boyutta bu eski nesil fizik bağlamından etkilendiği güzellik kavramı artık neden farklı acaba, “Balık Eti” mi derlerdi, işi iyi bilen Bernet okumak lazım bol bol, benim bildiğimse; rakısız olmaz balık ve onlar ki bulutlu gözleriyle eski kadınlarımızdı, sağol üstadım.

Son düzenleme:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Ben bu dergileri anımsıyorum, sayfaları daha değişikti, parlakımsı jelatin tarzı dergilerdi. Gazetelerden veya o zamanki fotoromanlardan farklıydı. Komşu ablalar alırdı onlarda görürdüm.

Abi teşekkürler.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
53
72
denizci
:7:
Ben bu dergileri anımsıyorum, sayfaları daha değişikti, parlakımsı jelatin tarzı dergilerdi. Gazetelerden veya o zamanki fotoromanlardan farklıydı. Komşu ablalar alırdı onlarda görürdüm.

Abi teşekkürler.

"Gazetelerden veya o zamanki fotoromanlardan farklıydı. Komşu ablalar alırdı onlarda görürdüm."
gandor08

"Komşu ablalar"; yandın dostum, yandın :Z fotoromancılar ayaklanırsa şaşırma :eek: e ben arkanda değil, yanındayım yani :4:, en büyük Kutsal Çizgi Roman işte; o kadar :mad: en kısa sürede isyanımızı örgütleyelim dostum :d her mesajda dalga dalga; yeraltı :Ğ