Erteleyiş - Gibrat

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
gandor08-D000.jpg

gandor08-D001.jpg
gandor08-D106.jpg

Sevgili Sensei'de çevirmişti bu kitabı. Okumayanlara tavsiye ederim. Hem hikayesi, hem görselleri mükemmeldir.
Alternatif isteyenlere linkler aşağıda :)
Gibrat-01
Gibrat-02

Teşekkürler sevgili Gondor08

Son düzenleme:

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,396
6,522
Ankara
Sevgili Sensei'de çevirmişti bu kitabı. Okumayanlara tavsiye ederim. Hem hikayesi, hem görselleri mükemmeldir.
Alternatif isteyenlere linkler aşağıda :)
Gibrat-01
Gibrat-02

Teşekkürler sevgili Gondor08

Son düzenleme:

masterphidias

Yeni Üye
19 Ocak 2011
70
88
Çok teşekkürler, Gibrat'ın sitedeki tüm kitaplarını indirdim. Hakikaten müthiş bir çizer. Hepsini okuyamadığım için anlayamadığım bir konu var. Bütün kitaplara gözatımhep aynı kadının maceraları gibi geldi bana. Gerçekten öyle mi yoksa Gibrat farklı isimler altında aynı kadını mı çiziyor?

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Çok teşekkürler, Gibrat'ın sitedeki tüm kitaplarını indirdim. Hakikaten müthiş bir çizer. Hepsini okuyamadığım için anlayamadığım bir konu var. Bütün kitaplara gözatımhep aynı kadının maceraları gibi geldi bana. Gerçekten öyle mi yoksa Gibrat farklı isimler altında aynı kadını mı çiziyor?

Evet, Manara gibi, bütün kadınları aynı :)

aliot

Yeni Üye
3 Şub 2013
50
162
Çok teşekkür ederim. Biraz gecikti teşekkür çünkü önce okudum.
Mutlu son bekledim okuma boyunca da hep umutlandırdı yazar. Ama bilelim ki savaşta mutlu son yoktur.
Mutlu aşk olabilir.

Gibrat hep aynı kadını çizebilir çünkü daha güzeli yok. Adam güzelin zirvesini çizmiş. Daha yukarısı yok.

Son düzenleme: