Heidi Tay Yayınları Sayı 37

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
by1qk85s7kqbn0m9q.jpg

Son düzenleme:

ozaki

Süper Üye
4 Kas 2010
1,577
1,370
Yok artık yahu.. Temiz kalplilik bu olsa gerek...
Tamda haydi indiriyordum (heidi)
Bol bol alternatifli paylaşımlarınız için teşekkürlerimle..

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
Yok artık yahu.. Temiz kalplilik bu olsa gerek...
Tamda haydi indiriyordum (heidi)
Bol bol alternatifli paylaşımlarınız için teşekkürlerimle..

iki gün önce kalbimi kuru temizleyiciye vermiştim... dün aldım :Ğ sevgili ozaki çok teşekkür ediyorum... kalpler temiz, kalpler bir... aradaki mesafe önemli değil... :24: :)

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
heidi de tahta ayakkabılar ne güzel duruyor.giyen için sorun yarattığı kesin ama orada racon böyle sanırım.:)

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
heidi de tahta ayakkabılar ne güzel duruyor.giyen için sorun yarattığı kesin ama orada racon böyle sanırım.:)

Dostum sen nereden buluyorsun bu ambalajı açılmamış lafları:Ğ:Ğ:Ğ:Ğ:Ğ:Ğ

Yeminle her iletini büyük bir zevkle okuyorum.

Hocam seninde ellerine sağlık.Bu nadide parça için çok teşekkürler.

Çocukluğumuzun bu duygu yüklü çizgifilminin açılış bölümünü izlemek isteyen aşağıdaki linke tıklayabilir.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Purolu adamın elindeki kesinlikle bir gürselileri şiiri değil.
Olsaydı böyle asık suratlı değil de Pollyananın dedesinden bile sevimli çizerlerdi.
Teşekkürler gürselileri.

P

panda78

Tarama biraz bozuk gibiydi bn de yeniden düzenledim. Ana mesaja alternatif olarak eklenebilirse iyi olur.
Heidi 37 - Yeni Ev Sahibi:

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
Tarama biraz bozuk gibiydi bn de yeniden düzenledim. Ana mesaja alternatif olarak eklenebilirse iyi olur.
Heidi 37 - Yeni Ev Sahibi:

sevgili panda78 daha güzelini, daha mükemmelini sunma yönündeki gayretin için seni kutluyor, düzenlemen için de çok teşekkür ediyorum... gerçekten arada çok fark var ve çok güzel olmuş... en kısa süre içerisinde kendi linklerimi iptal edip senin düzenlediğinle değiştireceğim :24: :)

galactica

Yeni Üye
15 Eki 2009
7
13
hey gidi seksenler heyy... Kaç çocuk ileride bir dergiyle kavuşunca mutlu olur. Bunu yaşayan en son nesil bizler olacağız galiba. Çizgi Roman, dergi ve kitap kültürünün son temsilcisi benim kuşağım oldu. Emekleriniz için çok teşekkürler dostum.