Heidi Tay Yayınları Sayı 24

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,293
LÜLEBURGAZ
bst4ez6q91st3puqp.jpg

Son düzenleme:

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Gürsel kardeşim bu paylaşımından dolatyı teşekkür ediyorum.Bu site için yapmış olduğun çalışmaların
taktire değer.

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,293
LÜLEBURGAZ
Gürsel kardeşim bu paylaşımından dolatyı teşekkür ediyorum.Bu site için yapmış olduğun çalışmaların
taktire değer.

teşekkür ederim efendim... siteye emeği geçen tüm arkadaşların katkıları taktire değer... heidiler 10-11 yaşlarımdan kalma... çocukluğuma damgasını vuran güzelliklerdi onlar benim için... bu paylaşımlar sayesinde birkaç çocuğa dahi onları ulaştırabilirsem bu bana büyük mutluluk verecektir... :)

Baykuş

Yeni Üye
2 Mar 2010
52
26
Forumun içinde Alp dağlarının temiz havası iyice hissedilir oldu sayenizde.
Teşekkürler

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,864
NeverLand
Bir de bayaz ekmeğin özel bir durumu vardı değil mi?
Sosyete ekmeği. Nasıl bir şeyse.
Ama hep çatı katındaki yuvarlak pencereli odaya benzer bir odam olmasını isterdim.
Aslında hala da öyle...
Çok teşekkürler paylaştığınız için.

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,293
LÜLEBURGAZ
Bir de bayaz ekmeğin özel bir durumu vardı değil mi?
Sosyete ekmeği. Nasıl bir şeyse.
Ama hep çatı katındaki yuvarlak pencereli odaya benzer bir odam olmasını isterdim.
Aslında hala da öyle...
Çok teşekkürler paylaştığınız için.

sevgili bakunin görüyorum ki özlemlerimiz aynı noktada kesişiyor... yuvarlak pencereli, huzur ve sevgi dolu küçük çatı katı... :)

kardelen01

Kıdemli Üye
6 Kas 2010
247
56
Emeği geçen kardeşlerimizin Ellerine sağlık. Bizlerle paylaştıkları için teşekkürler

galactica

Yeni Üye
15 Eki 2009
7
13
sevgili bakunin görüyorum ki özlemlerimiz aynı noktada kesişiyor... yuvarlak pencereli, huzur ve sevgi dolu küçük çatı katı... :)

Heidi'nin o evini özleyen bir kişiye +1 edin. :) Sahip olamasamda doğu karadenizde benzeyen bir yayla evlerinde konaklamak özlemim. Alp Dağlarına hasret gder belki. :) Yıllar ukdeleri gideremiyor. Gurselileri dostum emeklerine sağlık.