Uzayın Hakimleri 2

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
586
UZAYIN HAKİMLERİ 2

a3mocap.jpg

Son düzenleme:

TheRealAlpino

Yeni Üye
14 May 2016
99
480
Bu nadir bulunan sayıyı paylaştığınız için çok teşekkürler sayın CAMOKA.

İşte bu sayı ile birlikte He-Man'in Türkçe Çizgi Roman macerası sona ermiş oluyor. Tabii ki bunu 80'li yıllar için diyelim çünkü bilindiği üzere 2020 senesinde Çizgi Düşler, DC Evreni vs Kainatın Hakimleri'ni satışa sunmuştu.

Ayrıca Çizgi Diyarında ve çok önceleri başka sitelerde balonlama & çeviri kişi ve gruplarının hazırladığı bir kaç sayısı da mevcut.

gandor08 ustamıza bu sayıyı da aşağıda bulunan linkteki konu başlığına eklemesini rica edelim :24:

http://www.cizgidiyari.com/forum/he...e-man-kelebek-cizgi-roman-sirali-listesi.html

Kendi adıma geriye tek bir şey kaldı. Koleksiyonumda halen bulunmamakta olan Uzayın Hakimlerinin her iki sayısı içinde sayın abolardis ve CAMOKA ustalara acaba nasıl ulaşabilirim? Elbette ki bu kitapları şahsi koleksiyonlarından çıkarmaya gönülleri olursa :)

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
586
Bu nadir bulunan sayıyı paylaştığınız için çok teşekkürler sayın CAMOKA.

İşte bu sayı ile birlikte He-Man'in Türkçe Çizgi Roman macerası sona ermiş oluyor. Tabii ki bunu 80'li yıllar için diyelim çünkü bilindiği üzere 2020 senesinde Çizgi Düşler, DC Evreni vs Kainatın Hakimleri'ni satışa sunmuştu.

Ayrıca Çizgi Diyarında ve çok önceleri başka sitelerde balonlama & çeviri kişi ve gruplarının hazırladığı bir kaç sayısı da mevcut.

gandor08 ustamıza bu sayıyı da aşağıda bulunan linkteki konu başlığına eklemesini rica edelim :24:

http://www.cizgidiyari.com/forum/he...e-man-kelebek-cizgi-roman-sirali-listesi.html

Kendi adıma geriye tek bir şey kaldı. Koleksiyonumda halen bulunmamakta olan Uzayın Hakimlerinin her iki sayısı içinde sayın abolardis ve CAMOKA ustalara acaba nasıl ulaşabilirim? Elbette ki bu kitapları şahsi koleksiyonlarından çıkarmaya gönülleri olursa :)

İçtenlikle dolu dolu o güzel yazınızı beğeni ile okudum. Evet HE-MAN çocukluğumuzun kahramanı, starTV'de yayınlanan çizgi dizisi de mevcut ve evet Kelebek yayınlarından çıkan her iki edisyon da koleksiyonumda mevcut ve tabidir ki bir koleksiyoner satım işine yanaşmaz :) Ayrıca; Bulvar gazetesinde de yayınlandığını biliyorum ve tabiki çocuk dergilerinde de zaman zaman yayınlandığını hatırlıyorum.

Selam ve sevgilerimle...

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Çok nadir bir serinin özel bir yayını için çok teşekkür ederim.
Çizgi roman kültürümüzün özel parçalarından birisi olarak Uzayın Hakimleri serisi hakettiği yeri almış oldu.
Çizgi roman kolleksiyonu yapan ,kişisel çizgi roman kütüphanesi oluşturan her kolleksiyoner için nadide parçalar.
Halada şaşırmaya devam ediyorum.Bilmediğimiz yayınlar halen var bir yerlerde bizleri bekliyor.
Özel bir yayın ,şaheser bir çalışma.
Çok teşekkür ederim ,çok değerli bir çalışma.