Gülümseten Yaban Hayatı Fotoğrafları

Nejat

Guest
5 Şub 2016
320
3,104
Orijinal ismi ile "The Comedy Wildlife Photography Awards" Komedi Yaban Hayatı Fotoğraf Ödülleri 2016 1 Ekim itibariyle sona erdi. Fotoğraf yarışması jürisinde yer alan ve aynı zamanda manzara fotoğrafçısı olan Tom Sullam eğlenceli yarışmanın aynı zamanda doğal hayatın korunması konusunda da farkındalık yarattığını söylüyor. Doğal hayatı koruma alanında çalışan bir hayır kurumu olan Born Free Foundation işbirliği ile yürütülen yarışma bu sene dünyanın farklı bölgelerinden 2200 başvuru aldı.

Doğa vahşi yaşamını sürdürmeye devam etse de, ilginç anlar ile ölümsüzleşiyor. İşte yarışma da öne çıkan fotoğraflar :

E0C.jpg

DE4.jpg

906.jpg

C0C.jpg

F1D.jpg

9C3.jpg

FE1.jpg

BB2.jpg

021.jpg

6C4.jpg

vahsivekomikcita.jpg

6D8.jpg

184.jpg

116.jpg

4F8.jpg

24B.jpg

44D.jpg

975.jpg

20A.jpg

394.jpg

98B.jpg

9BE.jpg

kaplumbagacinseliliskisi.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,201
Kamlançu
Neredeyse hepsi caps yapmaya uygun resimler.
Yalnız çoğu bana göre komik değil. Tabi herkesin neye güldüğüne/güleceği ne karışmıyorum, orası ayrı mevzu :)
Bence buradaki en komik fotoğraf Afrika sığırının (sahi bunun ismi neydi ya? :D) kafasına halt eden kuşunki :D
Bir de ilk resimde kafa üstü kara gömülmüş tilki var, kar altındaki fare gibi kemirgenleri avlıyor. Komik olduğu için değil de ilginç olduğu için severim bu sahneyi. Aşağıdaki linkte onun videosunu ekliyorum. Fotoğraftaki değilse de benzeri bir sahnedir...

Moderatör tarafında düzenlendi: