Hayat Mecmuası - 1965 / 51 [16 Aralık 1965]

Hayat Mecmuası - 1965 / 51 [16 Aralık 1965]

Hayat Mecmuası

Like Tree49Likes
  • 33 Post By scanfan
  • 3 Post By denizkara
  • 3 Post By Melih41
  • 5 Post By profesör
  • 4 Post By scanfan
  • 1 Post By kadiroglu

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30.Aralık.2013, 11:42   #1
Çeviri Balonlama
Yönetici

scanfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1497177
•Rep Seviyesi :
scanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond repute
Standart Hayat Mecmuası - 1965 / 51 [16 Aralık 1965]

Hayat Mecmuası - 1965 / 51
16 Aralık 1965
32 sayfa, 150 kuruş, CBR

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

2013 yılı sona ermeden önce ben de "Hayat"ların 1965 yılını tamamlamaya çalışacağım.
52. sayıyı da bugün yarın hazır ederim. İyi okumalar.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu scanfan tarafından (11.Ocak.2019 Saat 16:31 ) değiştirilmiştir. Sebep: imlâ
scanfan isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Aralık.2013, 12:54   #2
Süper Üye

denizkara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
denizkara is on a distinguished road
Bankaların para ödülü verdiği dönemler ve ben 1 yaşındayken, eline sağlık üstadım
hadon, jagdpanther ve scanfan bunu beğendi.

denizkara isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Aralık.2013, 13:42   #3
Onursal Üye
Yönetici

Melih41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 947881
•Rep Seviyesi :
Melih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond reputeMelih41 has a reputation beyond repute
Melih41 - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Bir anda pek çok Hayat dergimiz oldu sayende Scanfan, çok teşekkürler..
hadon, jagdpanther ve scanfan bunu beğendi.
Melih41 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Aralık.2013, 19:22   #4

profesör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2697659
•Rep Seviyesi :
profesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond repute
Hayat'ın bu sayısı hoş bir sürpriz oldu. Kapakta evlilik haberi olan Fazıla ve İbrahim Hayri Ürgüplü 'nün resimlerini görmüş oldum. Fazıla hanımefendi ile yapılan röportajda 2 çocuğunun olmasını istediği ve kız çocuğu tercih ettiğini belirtmiş.

Benim bildiğim 2 erkek çocuğu oldu

Birisinin adı Selim ve benim hem arkadaşım, hem müvekkilim. Son derece donanımlı, kültürlü ve dürüst birisi. Tam bir Osmanlı efendisi. Baba tarafından T.C. Başbakan torunu, anne tarafından Osmanlı ve Mısır hanedan mensubu.

Teşekkür ederim sevgili scanfan.
savok, hadon, jagdpanther ve 2 kişi bunu beğendi.
profesör isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Aralık.2013, 19:36   #5
Çeviri Balonlama
Yönetici

scanfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1497177
•Rep Seviyesi :
scanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond repute
Alıntı: profesör´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayat'ın bu sayısı hoş bir sürpriz oldu. Kapakta evlilik haberi olan Fazıla ve İbrahim Hayri Ürgüplü 'nün resimlerini görmüş oldum. Fazıla hanımefendi ile yapılan röportajda 2 çocuğunun olmasını istediği ve kız çocuğu tercih ettiğini belirtmiş.
Benim bildiğim 2 erkek çocuğu oldu
Birisinin adı Selim ve benim hem arkadaşım, hem müvekkilim. Son derece donanımlı, kültürlü ve dürüst birisi. Tam bir Osmanlı efendisi. Baba tarafından T.C. Başbakan torunu, anne tarafından Osmanlı ve Mısır hanedan mensubu.
Teşekkür ederim sevgili scanfan.

Sizde güzel anıların canlanmasına vesile olduğum için çok sevindim sevgili "Profesör" üstadım. Bu bile paylaşımlara devam etmemiz için bir motivasyon oluşturuyor. Yanlış hatırlamıyorsam siz de yakınlarda eski bir "Doğan Kardeş" fasikülünü paylaşırken o tarihte henüz bir ilkokul öğrencisi olan tanınmış bir köşe yazarının, derginin fan klüp köşesindeki fotoğrafını ön plâna çıkartmış ve dikkatlerimize sunmuştunuz. Katkılarınızın devamı dileğiyle, saygılar.
scanfan isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 10.Nisan.2019, 23:01   #6
Yeni Üye

kadiroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
kadiroglu is on a distinguished road
Bu mecmualar adı gibi Hayat'tır. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Bu mükemmel eserler, yayımlandıkları dönem hakkında verdikleri bilgilerden dolayı çok mühimdir. Sağ olun, var olun!
scanfan bunu beğendi.
kadiroglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
1960'lar, haftalık dergiler, hayat mecmuası, magazin

Seçenekler
Stil