Uğur Gülsoy'un Fırat 3 dergisi hakkında..

SuperSnake

Yeni Üye
5 May 2015
77
73
gpNVgGV.jpg

Abilerim Fırat'ın 1. ve 2. ciltlerini pdf olarak netten buldum. 3.sünü bulamadığım için satın almıştım. Ama annemin kuzenlerime okuması için vermesi sonucunda, evde bir yerlerde kayboldu. Pdf Olarak Arıyorum. Tekrar satın almak istemiyorum açıkçası..

Moderatör tarafında düzenlendi:

duvarsürüngeni

Aktif Üye
28 Ağu 2011
446
1,053
Yeni kitapların pdf'leri (özellikle böyle mizah kitaplarıysa) pek bulunmuyor. Fırat 3'ü bulabileceğinizi sanmıyorum, burada göremediğimden internette de biraz araştırdm ama bulamadım.

Ben de vardı sanırım ama burada paylaşmaya kalksam bile taraması oldukça vakit alır (çünkü bilgisayarımda bir arıza söz konusu), ki kitabı burada paylaşmak için gereken süre kısaldı mı uzadı mı bilmiyorum (eskiden 1 seneydi sanırım). Eğer beklerim derseniz Haziran ayında kitapla uğraşırım ama onun dışında elimde başka bir şey gelmez maalesef. :)

SuperSnake

Yeni Üye
5 May 2015
77
73
Yeni kitapların pdf'leri (özellikle böyle mizah kitaplarıysa) pek bulunmuyor. Fırat 3'ü bulabileceğinizi sanmıyorum, burada göremediğimden internette de biraz araştırdm ama bulamadım.

Ben de vardı sanırım ama burada paylaşmaya kalksam bile taraması oldukça vakit alır (çünkü bilgisayarımda bir arıza söz konusu), ki kitabı burada paylaşmak için gereken süre kısaldı mı uzadı mı bilmiyorum (eskiden 1 seneydi sanırım). Eğer beklerim derseniz Haziran ayında kitapla uğraşırım ama onun dışında elimde başka bir şey gelmez maalesef. :)

Abi keyfin nasıl isterse, bende olmasa sorun değil alırım. Şimdi gider alırım benimki de evde biyerden çıkar evlat acısı gibi koyar :D Abi süresi dolmuştur. Ben alalı bir seneyi geçti çoktan..

Moderatör tarafında düzenlendi:

duvarsürüngeni

Aktif Üye
28 Ağu 2011
446
1,053
Aynı olayın başıma gelmişliği vardır. Sırf bu yüzden 2 kitaptan ikişer tane var elimde. :D

İstersen biraz daha araştır, bulamazsan yazarsın ben de Haziran'da taramasını yapmaya çalışırım. :)