Conquistador Bölüm 1

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,477
Emeğinize sağlık geçen gün görmüştüm forumda dikkatimi çekti.
Hemen indiriyorum teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Uzun zamandan bu yana okuduğum en güzel çizgi roman..
Ya da çizgi romanlardan birisi.
Heyecanla okudum, hemen devamı gelsin istedim..
Balonlamayı beğendim..
Ellerine sağlık..
Fazla ara olmazsa memnun olurum..
Teşekkürlerimle!

ikarus75

Aktif Üye
31 Ağu 2011
356
500
Çok teşekkürler.Umarım devamı gelir.Roma Kartalları vardı son part bir türlü gelmemişti.Sizin için demiyorum tabii.
,

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Bizimle bu eseri paylaştığınız için teşekkürler. Her ne kadar İspanyollar kendilerine fetheden adını takmışlarsa da aslında Amerika kıtası Dünya'nın en büyük ve benzersiz soykırımını bu fatihlerin yüzünden yaşamak zorunda kalmıştır. Bakalım bu soykırımı Fransızlar nasıl anlatmış.
Tekrar elinize sağlık.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
61
44
denizci
Sevgili üstadım, mükemmel çalışmalarından biri daha geldi :d ellerine sağlık :) on numara ki hem çeviri hem balonlamayı birlikte yapmaksa; ayrı bir on numara, bu kadar mükemmel eser ve çalışmaya; sunumdaki kapak birazcık küçük olmuş dostum, sağol :)

costmgxqcyzgskdv6.jpg

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,480
Teşekkürler kardeşim elinize emeğinize yüreğinize sağlık. Belkide hiç basılmayacak eserleri tercüme ve balonlayarak bizleri ihya ediyorsunuz.

Her şey gönlünüzce olsun.

12 Şub 2010
15,006
543,641
Müthiş!
Konkistador için söyleyeceğim şey bu.
Öykü, kurgu, senaryo mükemmel
Çizgiler mükemmel, kareler birer tablo, kaç tane çerçevelik çıkar bu karelerden.
Birleşince müthiş bir şey olmuş; şaheser demeden önce serinin tamamlanmasını bekleyeceğim küçük bir ihtiyatla. İhtiyata gerek olmadığını görüyorum ama prensip meselesi:)

Keşif de müthiş, sevgili harp55'i bu keşif ve çeviri balonlama için candan kutluyor ve teşekkür ediyorum.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,336
hiçbiryerde :)
Bu kadar olumlu eleştiriden sonra
ilk fırsatta okumam lazım.
Elinize sağlık Harp55,
hem çeviri heme balonlama
gerçekten sabır işi, sağolun...

borkum

Yeni Üye
5 Haz 2014
73
108
İnşallah, Uygar beyaz adam, vahşi yerlilere medeniyet getirdi temalı, beyaz adamın bakış açısını yansıtan bir çizgiroman değildir. Ne de olsa, kendilerine Fatih diyen bu İspanyollar, tarihin gördüğü en korkunç soykırımın failleridir. Okuyalım bakalım.