Story of malemort

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
story of malemort 6 bölümlük güzel bir frankafon.
çevirisine başladım 1. kitabın çevirisi bu akşam bitecek.
şimdi dostlarım bu güzel frankafonu balonlayacak bir gönüllü aranıyor.
acil olarak. tüm serinin çevirisini 15 günde tamamlamayı düşünüyorum.
tabi balonlamaya bir talip çıkarsa

c0s1sgn7nawuabtho.jpg

c0s1twyz7g3mrcv7w.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
eğer kimse çıkmaz ise siz çevirileri tamamlayın ben diğer işlerim arasında balonlamaları yapabilirim... ama süre konusunda kesin bir söz veremem... çünkü elimde fazla iş mevcut gerçekten... :)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Daha önce okumadığım her çizgi roman bende heyecen uyandırır.
Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
2-3 ve 4 bölümlerin cevirisi bitti.
son 2 bölüme geldim. :)
ardından 2 yeni frankafon geliyor.
Dragonblood ve dread mac farlane ikiside 4 er kitaptan oluşuyor.

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,081
5,432
forum veri kaybına uğradığında kaybolduğunu düşündüğüm bu seriyi yükleyecek bir arkadaş çıkarsa çok sevinirim...

nomad01

Yeni Üye
23 Ağu 2011
23
39
Sadece 1-2 ve 4. mevcut TR olarak bu konunun aktif linkleri hala mevcut, diğerlerini ben de bulamadım. ( Yani uploadlar bana ait değildir.)
1-Le Roman De Mal*emort (Malemort*'un Hikayesi) 0*1 of 06 - Ayn K*lleri Altnda

2-Le Roman De Malemort 02 of 06 - Unutulanların Kapısı

3- .....
4-Le Roman De Malemort (Malemort'un Hikayesi) 04 of 06 - Gece Olduğunda

5-......
6-..........
İş görür sanırım :rolleyes:

forum veri kaybına uğradığında kaybolduğunu düşündüğüm bu seriyi yükleyecek bir arkadaş çıkarsa çok sevinirim...

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,081
5,432
Sadece 1-2 ve 4. mevcut TR olarak bu konunun aktif linkleri hala mevcut, diğerlerini ben de bulamadım. ( Yani uploadlar bana ait değildir.)
1-Le Roman De Mal*emort (Malemort*'un Hikayesi) 0*1 of 06 - Ayn K*lleri Altnda

2-Le Roman De Malemort 02 of 06 - Unutulanların Kapısı

3- .....
4-Le Roman De Malemort (Malemort'un Hikayesi) 04 of 06 - Gece Olduğunda

5-......
6-..........
İş görür sanırım :rolleyes:

çok teşekkür ederim...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
Ee bu durumda ben de geriye kalan 5 ve 6. sayıları yükleyeyim de seri tamamlanmış olsun. Yaşanan veri kaybı esnasında kaybolduğunu zannettiğim bu serinin tüm linkleri ana mesajın alt kısmına sıralı şekilde yerleştirilmiştir. Eksikleri işaret eden sebo22 dostumuza, link vererek katkıda bulunan nomad01 dostuma ve Ahmet abiye teşekkür ederim. Elbette bir teşekkür de seriye emeği geçenlere..

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,110
Bahadır'ın tamamladığı bir seriydi. Ama sayfamızda ekli olup olmadığını bilmiyorum. Emeklerinize teşekkürler, bir seriye başlamadan önce araştırma yaparsanız yeni serilere yönelme açısından iyi olur.

Son düzenleme:

kayamtky

Kıdemli Üye
17 Ağu 2013
116
139
story of malemort 6 bölümlük güzel bir frankafon.
çevirisine başladım 1. kitabın çevirisi bu akşam bitecek.
şimdi dostlarım bu güzel frankafonu balonlayacak bir gönüllü aranıyor.
acil olarak. tüm serinin çevirisini 15 günde tamamlamayı düşünüyorum.
tabi balonlamaya bir talip çıkarsa

c0s1sgn7nawuabtho.jpg

c0s1twyz7g3mrcv7w.jpg

Elinize sağlık, teşekkürler.
5. bölüm indirilemiyor.

kayamtky

Kıdemli Üye
17 Ağu 2013
116
139
sanırım bağlantı linkini kopyalayıp yeni sayfada açmanız gerekiyor...

Dediğinizi yaptım, bir şey değişmedi, mediafire açılıyor gibi yapıyor fakat açılmıyor, Chrome tarayıcının köşesinde ki ok işaretli simgeli indirme bilgilerinde "Güvenli olmayan indirme işlemi engellendi" diyor.
1-2-3-4 sayıları indiriyorum, bir problem yok. Sanırım 5 ve 6. sayılara bir çeşit virüs bulaşmış, chrome' un güvenliğine takılıyor.
Hem Chrome, hem de Edge tarayıcıda deniyorum, aynı hatayı veriyor. Benim bilgisayarda sorun olsa 1-2-3-4 sayıları da indiremem, yani bende bir sorun yok.

Siz 5 ve 6 yı indirmeyi denediniz mi, indirebiliyor musunuz ?

Son düzenleme:

hanshiro

Yeni Üye
15 Kas 2022
29
15
Dediğinizi yaptım, bir şey değişmedi, mediafire açılıyor gibi yapıyor fakat açılmıyor, Chrome tarayıcının köşesinde ki ok işaretli simgeli indirme bilgilerinde "Güvenli olmayan indirme işlemi engellendi" diyor.
1-2-3-4 sayıları indiriyorum, bir problem yok. Sanırım 5 ve 6. sayılara bir çeşit virüs bulaşmış, chrome' un güvenliğine takılıyor.
Hem Chrome, hem de Edge tarayıcıda deniyorum, aynı hatayı veriyor. Benim bilgisayarda sorun olsa 1-2-3-4 sayıları da indiremem, yani bende bir sorun yok.

5 ve 6'yı chrome tarayıcıdan o şekilde sakla diyerek indirebiliyorum...sorun yok...

kayamtky

Kıdemli Üye
17 Ağu 2013
116
139
5 ve 6'yı chrome tarayıcıdan o şekilde sakla diyerek indirebiliyorum...sorun yok...
Teşekkür, o şekilde hallettim de, tabii tereddütle. Chrome bu uyarıyı veriyorsa bir bildiği vardır, ateş olmayan yerden duman çıkmaz, Sanırım mediafire' da bazı dosyalara bulaşmış bir çeşit virüs olsa gerek.
Ancak Defender la tarattım, virüs yok diyor.
Tekrar teşekkür.

hasan ökçün

Yeni Üye
2 Ara 2015
4
2

Calligrapher

Onursal Üye
5 Nis 2021
1,151
6,805

https://www.cizgidiyari.com/forum/k/mediafire-linklerinde-yasanan-sorun-hakkinda.170338/#post-781184