12 Şub 2010
15,006
543,641
maskeli005.jpg

maskeli011.jpg
maskeli019.jpg

Ara da bulasın?
Böyle bir kitaptan haberim yoktu ki, bulmak için arayayım!
Çizgi Diyarı'nın kendisini seveceğini bildiği için
O beni buldu.

Saygılarımla​

Moderatör tarafında düzenlendi:

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
Yeni konuların ilk birkaç mesajına bakıp bugünkü Profesör paylaşımlarını görünce geçen yüzyılın ilk yarısında mürekkeple buluşmuş sayfalardan yükselen buram buram bir sahaf kokusu geliyor burnuma. "Vay be," nidamı teşekkürlerim izliyor.. :)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,673
İstanbul
Yine özel bir dikkatle okuduğum son derece kıymetli bir kitap. Deyim yerindeyse bizi ihya ettin, ağabey.

Özellikle Maskeli Süvari'de olaylar arası geçişler biraz hızlı, biraz kopuk. Artık hikâyenin orjinali mi böyle, bizimkiler mi biraz tırpanladılar orasını bilemeyeceğim. Hele final :) Ama bildiğim bir şey var. O da senin müthiş şeyler yaptığın ve çok şey verdiğin, Haluk Ağabey.

Ellerine sağlık.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,480
Abi çok teşekkürler, emekleriniz ödenmez.

Siz bir konu paylaşıyosunuz ben en az 2 saat o kapak resmini hangi yabancı sitede gördüm diye arıyorum. Sanırım bu seriler Action diye bir ingilizce seri var onlardan alınmış zamanında daha ben seriyi almadım. Ama kapaklar çizimler o seriye uyuyor. Ozamanki yabancı dildeki çizgilerle bizimkileri eşleştirme yapabiliriz.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,861
Bu kitabı elimde gezdirirken,hepimize ait olacağını biliyordum:D
Sadece çizgi roman seven diyar dostları için alınmış bir kitap.
Herşey için teşekkür ederim abi,sağolasın.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Her çizgi romanseverin sahip olmak isteyeceği bir kitap...
Gıpta etmemek elde değil!
Tek kelime ile harika...
Bu ve benzeri nadide kitapları paylaşıma açan gönül için ise ne söylense yetersiz...
Teşekkür ediyorum,
saygılarımı sunuyorum.

bayrakzaf.gif

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
663
2,941
Buram buram tarih kokan bir paylaşım. Çizgilere bakıyorum kesinlikle sahaflık eserler. Eskiden bir ünvan vardı "Ordinaryus" ama artık kullanılmıyor. Bu tarihi paylaşımlarla bence Ordinaryusluk ünvanına gönüllerde hak kazandınız sayın Profesör. Teşekkürler, sevgiler...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Bunları almaya para yetmez, alsam cimriliğim tutar kimse ile paylaşamam, ne diyebilirim çizgiler hakkında doğallıkla bugünün anlı şanlı ve de birbirinden havalı çizerleri ile kıyaslanamaz, bir de bilgisayar var.. Ama kopuk anlatımlarına rağmen her biri şahaser bence.. Sağol üstadım..

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
751
1,581
Gotham
İçinde Kızılmaske de varmış. Okuyalım bakalım. Bulunması neredeyse imkansız bu ''tarihi eser'' için teşekkür ederim sayın profesörüm :)