H.B.R Maymun 108

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,697
47,811
fnbvwo.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Kayıp....Yeni eğitim-öğretim yılımız bugün başladı.Okula gittim ve değer verdiğim ,üzerinde titrediğim ,elbebem gül bebem yetiştirdiğim bir öğrencimin; hemde sınıf birincisi bir öğrencimin Fen lisesi dururken yakın diye sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümüne tercih ettiğini öğrenince başıma kaynar sular boşaldı.Kayıp...Gerçekten kayıp .Bir gençlik kayıp.Emek kayıp.Cehalet iş başında.Yoksulluk işbaşında.Kayıp.Adalet kayıp.
Paylaşım için teşekkürler üstad.
sevgi & saygıyla

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,336
hiçbiryerde :)
Kayıpların olmadığı bir dünya
diliyorum,dilemek yetmez bunun için
elden geleni yapmak lazım.
Bu güzel mizah dergileri de eğitimimizde
çok rol oynadı biz farkında olmadan.
Teşekkürler Melih41 üstat...

djeko35

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
168
138
İzmir
Melih41 üstad yine muhteşem kapaklı bir HBR paylaşmış. Kapak her devrin kapağı (ama tam bir Kapak olmuş anlayana) Emeklerine sağlık çok ama çok teşekkürler.

12 Şub 2010
15,006
543,642
Kayıp....Yeni eğitim-öğretim yılımız bugün başladı.Okula gittim ve değer verdiğim ,üzerinde titrediğim ,elbebem gül bebem yetiştirdiğim bir öğrencimin; hemde sınıf birincisi bir öğrencimin Fen lisesi dururken yakın diye sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümüne tercih ettiğini öğrenince başıma kaynar sular boşaldı.Kayıp...Gerçekten kayıp .Bir gençlik kayıp.Emek kayıp.Cehalet iş başında.Yoksulluk işbaşında.Kayıp.Adalet kayıp.
Paylaşım için teşekkürler üstad.
sevgi & saygıyla

Üzülmeyin sevgili altay1944

Ülkemiz pırlanta değerinde bir hemşire daha kazanmış olacak:)

Her şeyin hayırlısı olsun.

Kayıplar konusu insanlık dramlarından birisidir, ateş düştüğü yeri yakar

Kayıplar konusunda üç maymunu oynayan anlayışa değil

" Fırat kıyısında kaybolan koyunun sorumluluğu bendedir " diyen anlayışa ihtiyaç vardır.

Sevgili melih41 'in Hıbır Maymun'u, üç maymunlara kapak olsun

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili ağabeyim o zaman gözleri kör, dilleri lal, kulakları sağır tüm maymunlara selam olsun.. Bir gün sıra onlara da gelir.. Üstad teşekkürler..