OLD GUARD 01

OLD GUARD 01

gurcansarı

Like Tree97Likes
  • 73 Post By gurcansarı
  • 7 Post By Sinan Atik
  • 8 Post By melih_
  • 2 Post By ertuğrul
  • 2 Post By The_DarknesS
  • 2 Post By bergill
  • 2 Post By The_DarknesS
  • 1 Post By abartman

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19.Temmuz.2020, 17:55   #1
Çeviri Balonlama

gurcansarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 55990
•Rep Seviyesi :
gurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond repute
Standart OLD GUARD 01
dün akşam saat sekiz gibi " old guard " diye bir film seyrettim. belki aranızdan da seyredenler vardır.
konusu çok yeni sayılmaz, o bildiğimiz, iskoçyalı da gördüğümüz ölümsüzler. fakat işlenişi hoşuma gitti, film tadımlık gibiydi, arkasından daha çok şey yapılabilir diye düşündüm. sonra konuya uyandım, tabii ki çizgi roman uyarlamasıymış.
e böyle bişey olunca bu çr yi bi incelemek gerekirdi, e inceleyince indirmek de gerekirdi, e madem indirdik çevirsek ne güzel olurdu derken bi gayret gece 1 de başlayıp sabah bitirdim ve sizinle paylaşıyorum.
içinde bir sürü hata ve eksik göreceksiniz, bunların hepsi bana aittir ve ben böyle mutluyum.
sizlere de keyifli okumalar dilerim.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Alt 19.Temmuz.2020, 18:28   #2
Yönetici

Sinan Atik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 121057
•Rep Seviyesi :
Sinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond repute
Sinan Atik - İCQ üzeri Mesaj gönder
Çok enteresan bir oluşum hikayesi
Ellerinize gözlerinize sağlık.
Sinan Atik isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 19.Temmuz.2020, 20:27   #3
Süper Üye

melih_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5095
•Rep Seviyesi :
melih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond reputemelih_ has a reputation beyond repute
ÇARLİZ OLSUN DA ZEHİRDEN OLSUN...

Afiyet olsun tatlım

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu The_DarknesS tarafından (27.Temmuz.2020 Saat 16:29 ) değiştirilmiştir. Sebep: youtube ekran kayması düzeltildi.
melih_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 20.Temmuz.2020, 13:50   #4
Administrator

ertuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1862023
•Rep Seviyesi :
ertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond repute
Eline sağlık Gürcan,teşekkür ederim.
Selamlar.
gurcansarı ve turhal bunu beğendi.
Alt 27.Temmuz.2020, 16:31   #5
Çeviri Balonlama
Yönetici

The_DarknesS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 733251
•Rep Seviyesi :
The_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond repute
Vay be bir çizgi roman uyarlaması film daha varmış.
Diziyi seyretmedim ama ilk bölümü okudum ve beğendim.
Umarım hikayeyi devam ettirirsiniz.
Elinize sağlık.
gurcansarı ve turhal bunu beğendi.

Konu The_DarknesS tarafından (27.Temmuz.2020 Saat 21:45 ) değiştirilmiştir.
The_DarknesS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Temmuz.2020, 18:20   #6
Çeviri Balonlama

bergill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 126138
•Rep Seviyesi :
bergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond reputebergill has a reputation beyond repute
Alıntı: The_DarknesS´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Vay be bir çizgi roman uyarlaması dizi daha varmış.
Diziyi seyretmedim ama ilk bölümü okudum ve beğendim.
Umarım hikayeyi devam ettirirsiniz.
Elinize sağlık.

Bunun uyarlaması dizi değil film yalnız.
Tamer Özcan ve turhal bunu beğendi.
bergill isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 27.Temmuz.2020, 21:46   #7
Çeviri Balonlama
Yönetici

The_DarknesS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 733251
•Rep Seviyesi :
The_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond repute
Alıntı: bergill´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Bunun uyarlaması dizi değil film yalnız.

Uyarı için teşekkürler. Dizi sanmıştım, film olması daha iyi, hafta sonu seyrederim.
Tamer Özcan ve turhal bunu beğendi.

The_DarknesS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Temmuz.2020, 00:23   #8
Onursal Üye

turhal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10185
•Rep Seviyesi :
turhal has a reputation beyond reputeturhal has a reputation beyond reputeturhal has a reputation beyond reputeturhal has a reputation beyond reputeturhal has a reputation beyond reputeturhal has a reputation beyond reputeturhal has a reputation beyond reputeturhal has a reputation beyond reputeturhal has a reputation beyond reputeturhal has a reputation beyond reputeturhal has a reputation beyond repute
Teşekkürler üstadım...
turhal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Temmuz.2020, 01:10   #9
Onursal Üye

abartman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 581202
•Rep Seviyesi :
abartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond reputeabartman has a reputation beyond repute
Sinema zevkine güvendiğim bir arkadaşım da önerip, çizgi roman uyarlaması olduğunu da öğrenince izlemek kaçınılmaz olmuştu. Adeta bir pilot film. Arkasının dizi film olarak geleceğine dair açık kapı bırakmışlar. Elbette yapımcıları büyük paralar harcayıp uyarlama bir film çekmeye ikna eden çizgiromanı merak etmemek mümkün değildi. Bu merakı giderdiğiniz için çok çok teşekkürler Gürcansarı... Gerisi de gelir umarım.
gurcansarı bunu beğendi.
abartman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil