OLD GUARD 01

gurcansarı

Çeviri & Balonlama
10 Tem 2010
587
3,695
istanbul
dün akşam saat sekiz gibi " old guard " diye bir film seyrettim. belki aranızdan da seyredenler vardır.
konusu çok yeni sayılmaz, o bildiğimiz, iskoçyalı da gördüğümüz ölümsüzler. fakat işlenişi hoşuma gitti, film tadımlık gibiydi, arkasından daha çok şey yapılabilir diye düşündüm. sonra konuya uyandım, tabii ki çizgi roman uyarlamasıymış.
e böyle bişey olunca bu çr yi bi incelemek gerekirdi, e inceleyince indirmek de gerekirdi, e madem indirdik çevirsek ne güzel olurdu derken bi gayret gece 1 de başlayıp sabah bitirdim ve sizinle paylaşıyorum.
içinde bir sürü hata ve eksik göreceksiniz, bunların hepsi bana aittir ve ben böyle mutluyum.
sizlere de keyifli okumalar dilerim.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,206
3,846
Osmaniye
ÇARLİZ OLSUN DA ZEHİRDEN OLSUN...

Afiyet olsun tatlım :)

TGdMe3.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=TG-mnDpMAt8

Moderatör tarafında düzenlendi:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Vay be bir çizgi roman uyarlaması film daha varmış.
Diziyi seyretmedim ama ilk bölümü okudum ve beğendim.
Umarım hikayeyi devam ettirirsiniz.
Elinize sağlık.

Son düzenleme:

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
Sinema zevkine güvendiğim bir arkadaşım da önerip, çizgi roman uyarlaması olduğunu da öğrenince izlemek kaçınılmaz olmuştu. Adeta bir pilot film. Arkasının dizi film olarak geleceğine dair açık kapı bırakmışlar. Elbette yapımcıları büyük paralar harcayıp uyarlama bir film çekmeye ikna eden çizgiromanı merak etmemek mümkün değildi. Bu merakı giderdiğiniz için çok çok teşekkürler Gürcansarı... Gerisi de gelir umarım.