MASKS and MOBSTERS

MASKS and MOBSTERS

gurcansarı

Like Tree92Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30.Eylül.2019, 04:02   #1
Çeviri Balonlama

gurcansarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 55990
•Rep Seviyesi :
gurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond repute
Standart MASKS and MOBSTERS
karşınıza bu akşam 21:00 da çevirisine başlayıp 02:40 da balonlamasını bitirdiğim bir çr la çıkıyorum.
öncelikle belirteyim bu ilk balonlamam biter bitmez paylaşıyorum ( yeni gelin hesabı yani ) balonların içini büyük harfle doldurmam gerektiğini yarıyı geçince uyandım, tabii aynen devam ettim. bu seferki böyle sonrasını büyük harf yapacağım bilginize.
sizden ricam eleştiri ve düşüncelerinizi paylaşmanız. seri 10 sayı. beğenmezseniz başka bişeylere başlayabilirim sorun değil. lütfen bu konuda bilgilendirin.
konusuna gelince: süper kahramanların yeni ortaya çıktığı dönemler, 1930 - 40 amerikası ve mafya biraz karanlık atmosfer. her şey net sor ve vur hesabı. serinin adı da açıklıyor zaten maskeler ve gangsterler.
umarım beğenirsiniz.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
ertuğrul, kusto, direnc11 ve 61 kişi bunu beğendi.

Konu direnc11 tarafından (30.Eylül.2019 Saat 19:58 ) değiştirilmiştir. Sebep: Kapak resmi
gurcansarı isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Eylül.2019, 10:31   #2
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

ekenciz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 307707
•Rep Seviyesi :
ekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond reputeekenciz has a reputation beyond repute
Elinize sağlık. Balo yazıları bir miktar da ha balon çizgilerinden geriye çekilebilir ve yazı balonun şekline -gerekli yerlerde- biraz daha uydurulabilir. Bu şekilde balon da çok fazla görmedim zaten. Hem çevirip hem balonlamak bazen balon yazısının içeriğine verilen dikkat kadar yerleşimine vermeyi engel oluyor. Bu hatayı ben de çok sık yapıyorum, hatta yazım yanlışı rekoru da sanırım bendedir.

Tekrar teşekkür ederim.
ekenciz isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Eylül.2019, 10:44   #3
Süper Üye

akrep069 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 16543
•Rep Seviyesi :
akrep069 has a reputation beyond reputeakrep069 has a reputation beyond reputeakrep069 has a reputation beyond reputeakrep069 has a reputation beyond reputeakrep069 has a reputation beyond reputeakrep069 has a reputation beyond reputeakrep069 has a reputation beyond reputeakrep069 has a reputation beyond reputeakrep069 has a reputation beyond reputeakrep069 has a reputation beyond reputeakrep069 has a reputation beyond repute
TEŞEKKURLER DOSTUM KOLAY GELSİN
akrep069 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Eylül.2019, 12:01   #4
Administrator

ertuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1862023
•Rep Seviyesi :
ertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond repute
Eline sağlık Gürcan.
Paylaşım ve emeklerin için teşekkür ederim.
gurcansarı, 14lübaba ve turhal bunu beğendi.
Alt 30.Eylül.2019, 12:20   #5
Onursal Üye

turhal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10185
•Rep Seviyesi :
turhal has a reputation beyond reputeturhal has a reputation beyond reputeturhal has a reputation beyond reputeturhal has a reputation beyond reputeturhal has a reputation beyond reputeturhal has a reputation beyond reputeturhal has a reputation beyond reputeturhal has a reputation beyond reputeturhal has a reputation beyond reputeturhal has a reputation beyond reputeturhal has a reputation beyond repute
Elinize sağlık üstadım.
gurcansarı ve 14lübaba bunu beğendi.
turhal isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Eylül.2019, 12:48   #6
Yönetici

yeryüzü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1756373
•Rep Seviyesi :
yeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond reputeyeryüzü has a reputation beyond repute
Torpedo çizgi romanını çağrıştırdı bana.
Çok beğendim. Sert bir mafya hikayesi.
Diğer maskeli kahramanların sonunu
merak ediyorum şimdi
gurcansarı, 14lübaba ve turhal bunu beğendi.
Alt 30.Eylül.2019, 12:56   #7
Çeviri Balonlama

orpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 185052
•Rep Seviyesi :
orpa has a reputation beyond reputeorpa has a reputation beyond reputeorpa has a reputation beyond reputeorpa has a reputation beyond reputeorpa has a reputation beyond reputeorpa has a reputation beyond reputeorpa has a reputation beyond reputeorpa has a reputation beyond reputeorpa has a reputation beyond reputeorpa has a reputation beyond reputeorpa has a reputation beyond repute
Ben beğendim üstadım...Bence seriye devam edin derim...
orpa isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Eylül.2019, 14:30   #8
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

ilkhantok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 438383
•Rep Seviyesi :
ilkhantok has a reputation beyond reputeilkhantok has a reputation beyond reputeilkhantok has a reputation beyond reputeilkhantok has a reputation beyond reputeilkhantok has a reputation beyond reputeilkhantok has a reputation beyond reputeilkhantok has a reputation beyond reputeilkhantok has a reputation beyond reputeilkhantok has a reputation beyond reputeilkhantok has a reputation beyond reputeilkhantok has a reputation beyond repute
Dostum, ben çevirilerimde bolt şeçenegi olan yazı karakterlerini tercih ediyorum, yaşlılıktan herhalde onları okuması daha rahat geliyor herhal hahahahah...
birde büyük ihtimalle biliyorsundur ama rar dosyasının isim değiştirme kısmından MASKELİLER ve GANGSTERLER 01.rar olan ismini MASKELİLER ve GANGSTERLER 01.cbr olarak rahatlıkla değiştirebilirsin

ellerine saglık devamını bekliyorum valla
Alt 30.Eylül.2019, 14:35   #9
Onursal Üye

14lübaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5167
•Rep Seviyesi :
14lübaba has a reputation beyond repute14lübaba has a reputation beyond repute14lübaba has a reputation beyond repute14lübaba has a reputation beyond repute14lübaba has a reputation beyond repute14lübaba has a reputation beyond repute14lübaba has a reputation beyond repute14lübaba has a reputation beyond repute14lübaba has a reputation beyond repute14lübaba has a reputation beyond repute14lübaba has a reputation beyond repute
Üstat ellerine sağlık.
Şimdi indiriyorum, bakalım hangi maskeliler varmış?
gurcansarı bunu beğendi.
14lübaba isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Eylül.2019, 20:34   #10
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

odenat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1072418
•Rep Seviyesi :
odenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond reputeodenat has a reputation beyond repute
Aslında illaki balonlarda büyük harf kullanma zorunluluğu yok. Birçok çizgi romanda küçük harf de kullanıldığını gördüm. Bence bu siyah-beyaz çizgi romana yakışmış.

Hikaye bana daha çok The Boys'u hatırlattı. Devamını merakla bekliyorum. Ellerinize sağlık.
gurcansarı bunu beğendi.
odenat isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil