FELİDAE bir kedi çizgiromanı..

gurcansarı

Çeviri & Balonlama
10 Tem 2010
587
3,700
istanbul
öncelikle merhaba. uzun bir aradan sonra paylaşımlara devam ediyorum.

bu seferki paylaşım Akif Pirinçci adında Almanyada yaşayan bir yazarımızın eseri: FELİDAE
kedileri öldüren bir seri katilin peşine düşen kahramanımız aldığı yardımlar ve keskin zekasıyla sonuca ulaşıyor.

ben ilk önce kitabını okumuş ve çok beğenmiştim, bu sebepten kitabını da ayrıca paylaşıyorum. okuduğunuzda kitaptan da çok büyük keyif alacağınızı garanti ederim.

yaptığı balonlama ile bu paylaşımı gerçekleştirmemi sağlayan uzung a buradan çok teşekkür ediyorum. eline, emeğine sağlık güngör abi.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,234
Kamlançu
Sosyal medyanın vazgeçilmez maskotlarından biridir kedi. Bir Kedi Çizgi romanını bizimle paylaştığınız için hem size, hem balonlayan Uzung'a çok teşekkkür ederim. Elleriniz dert görmesin.

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
Genel manada bir hayvansever özel olarakta kedi seven biri olarak son zamanlarda artan Hayvanlara ve kedilere yönelik şiddet, tecavüz, sakat bırakma tarzı haberler sebebiyle inanın içim kaldırmıyor, haberlere bile bakmaz oldum, bu da anladığım kadarıyla o tarz bir çizgi roman o yüzden ben almayayım, teşekkürler. Tabi ki bir çizgi roman yapılmış elinize emeğinize sağlık.