Güneş Ekran - Yıl:3 Sayı:15 (25 Ocak 1992)

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,151

Bu sayı ile birlikte bendeki tüm Güneş Ekran dergilerini buraya eklemiş bulunuyorum. Başka Güneş Ekranları da görmeyi çok isterim. Dergisi olan ama tarayamayacak durumda olan arkadaşlar var ise bu görevi severek alablirim.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Ellerinize sağlık Sevgili Ertuga. Bu zamana kadar o kadar çok dergi eklediniz ki vakit darlığından bunların hepsini okuma şansım olmadığından sevineyim mi, üzüleyim mi bilemedim. :) Bu zamana kadar eklediğiniz tüm dergiler için çok teşekkür ederim.

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,151
Ellerinize sağlık Sevgili Ertuga. Bu zamana kadar o kadar çok dergi eklediniz ki vakit darlığından bunların hepsini okuma şansım olmadığından sevineyim mi, üzüleyim mi bilemedim. :) Bu zamana kadar eklediğiniz tüm dergiler için çok teşekkür ederim.

Ben teşekkür ederim. Sadece bir ricam var.

Ben bunları kış aylarında taramıştım. Şimdi önce düzenleme yapıyor sonrasında upload ediyorum. Yaklaşık 90 Gb civarında (neredeyse hepsi medifire sitesine) upload yapmışım. Ricam şu, eğer hard diske bir şey olsa (ki bir de harici hard diske kopyaladım ama çok karmaşık bir durumda) veya mediafire sitesine bir şey olsa 90 Gb yok olacak. Bunları yeniden yüklemek de upload süresi ve bana bağlı başka arkadaşlar olduğundan aylar sürecek. Bu yüzden bu paylaşımları indirip bir yerde bulundurursanız çok memnun olurum. İleride bir sorun olursa (linkin ölmesi) sizlerden yardım istemek durumunda kalabilirim.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul

Ben bunları kış aylarında taramıştım. Şimdi önce düzenleme yapıyor sonrasında upload ediyorum. Yaklaşık 90 Gb civarında (neredeyse hepsi medifire sitesine) upload yapmışım. Ricam şu, eğer hard diske bir şey olsa (ki bir de harici hard diske kopyaladım ama çok karmaşık bir durumda) veya mediafire sitesine bir şey olsa 90 Gb yok olacak. Bunları yeniden yüklemek de upload süresi ve bana bağlı başka arkadaşlar olduğundan aylar sürecek. Bu yüzden bu paylaşımları indirip bir yerde bulundurursanız çok memnun olurum. İleride bir sorun olursa (linkin ölmesi) sizlerden yardım istemek durumunda kalabilirim.
Size yardımcı olmayı çok isterdim ama benim hard disk de ağzına kadar dolu ve aynı tedirginliği ben de yaşıyorum maalesef. Kısıtlı yerim olduğundan dünya kadar arşivi sildim bilgisayarımdan.. ama gene de aklımda bulunsun.. Saygılar..

Dedecan 61

Süper Üye
25 Şub 2019
1,781
4,506
Güneş ve bütün zahmetlere ben de teşekkür ettim, ayrıca hepimiz aynı dertten muzdaribiz, hepimizin diskler toz şeker gibi tepeleme dolu anlaşılan. :24:

Moderatör tarafında düzenlendi:

TheRealAlpino

Yeni Üye
14 May 2016
99
480

Sayın Ertuga, içiniz ferah olsun. Paylaştığınız tüm televizyon dergilerini arşivime ekledim ve siz paylaştıkça da eklemeye devam edeceğim. :)

Eğer ileride bir sorun olursa seve seve yardımcı olacağımı bilmenizi isterim. Yaşadığım ülkenin internet hızında sorun olmadığından yükleme kısmında hiç bir sıkıntım olmaz. Dediğim gibi eğer bir sorun yaşarsanız bana seslenmeniz yeterli olacaktır. :))

Moderatör tarafında düzenlendi:

samihakan

Süper Üye
5 Eyl 2017
1,193
2,013
Harici Hard Diskte yer kalmaması hepimizin sorunu haline geldi.
Bir çözüm bulamıyoruz, maalesef.
Yer kalmadığı için, indirdiklerimin bazılarını silmek zorunda kaldım.
Paylaşım için emek veren herkese teşekkürler.