Günaydın Ustura Sayı 32

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,324

Ustura Sayı 32
Günaydın Gazetesi Eki
Günaydın Gazetesi Eki, ~1970?
22 MB, 16 sayfa (birleştirilmiş orta sayfa nedeniyle 15), CBR

USTURA_32_kapak.jpg

Mega

Forumumuzda 26 adet "Ustura" dergisi varmış. Baktım bendeki 32. sayı listede yok, paylaşayım dedim. 1970 yılına ait olmalı. Bunu üç yıl önce başka bir sitede paylaşmıştım, etik olmaz diye burada paylaşmıyordum. O site şimdi kapanmış. O sitedeki versiyon ham taramaydı. O taramayı biraz düzenledim, yeni bir link oluşturdum. Bunun gibi birkaç sayı daha var. Aslında baştan taramayı düşünüyordum, ama bendekileri taradıktan sonra atmışım (gerçek anlamıyla attım, zira sayfa tarayıcısı için dergileri sayfalarına ayırmak, yani parçalamak zorundayım! Bunu zaten birleştirilmiş orta sayfadan da anlayabilirsiniz!). İzmir'den de 90-100 sayılık yeni bir lot bulmuştum geçen bayram, mükerrer sayılar da çoktu . Ama listem yanımda değildi, seçemedim, tamamını almak da gereksiz olacaktı. Daha sonra listeyle gidersem eksikleri tamamlarım diye düşünüyorum.
Saygılarımla.

Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,765
İstanbul
Başkalarıyla paylaşabilmek, daha fazla insanın sahip olabilmesini sağlamak adına elinde olanı parçalamayı hatta atmayı göze alan bu duyarlılık karşısında sadece saygımı ifade edebiliyorum. İyi ki varsınız üstadım.

Başlık epey süredir hareketsizdi. Hem bu sayı hem de yolda olanlara dair verdiğin müjde için teşekkür ediyorum.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,324

Bu paylaşımın benim için en iyi tarafı sevgili "direnc11" üstadı katkılarıyla tekrar burada görmemi sağlamış olmasıdır. Uzun süredir kıymetli yorumlarından mahrum kalmıştık. Tekrar hoş geldiniz sevgili dostum. Lütfen arayı soğutmayın.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa

Bu paylaşımın benim için en iyi tarafı sevgili "direnc11" üstadı katkılarıyla tekrar burada görmemi sağlamış olmasıdır. Uzun süredir kıymetli yorumlarından mahrum kalmıştık. Tekrar hoş geldiniz sevgili dostum. Lütfen arayı soğutmayın.

Üstadım ben de sevgili direncimizin değerli yorumlarının yokluğunun sıkıntısını hissetmekteyim...
Bu vesile ile tam takım şahıs ciltli ustura'nın sahaf fuarında 250 TL'ye el değiştirdiğini gördüm...
Bana çok makul geldi..
Nihat'ın dediği gibi tüm seriyi elden geçirmek fena güzel olurdu.
Teşekkürler.