Günaydın Ustura Sayı 03 - 1969

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,185
lW93HC8.jpg

Saygılarımla.

Son düzenleme:

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,310

Doğrusunu söylemek gerekirse Bay_x, olağanüstü taramalarınızı görünce benim tarama yapma hevesim biraz kaçtı. Bence forumda bu güne kadar rastladığım en güzel taramaların başında bunlar gelir. Belli ki bir düzenleme de yapılmış, bu da dergileri (Salata 1-2-3 ve Ustura 1-2-3) mükemmel hale getirmeye yetmiş. Çok doğal, gerçekçi, pürüzsüz, aslına sadık taramalar. Renk doygunluğu, netlik yerli yerinde. Aslında kullandığınız tarayıcı,yazılım ve yöntemler hakkında bilgi edinmek isterdim. Dileğim böyle bir standardın ÇD'ında yerleşmesi. (Şimdi merak ettim, acaba önceki taramalarınız da böyle miydi? dönüp bakacağım, belki sadece taramanın kalitesi için bile takip etmediğim dergileri de indirip okurum)
Tekrar teşekkürler ve elinize sağlık. Devamı da gelir umarım.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,634
Kasımpaşa

Doğrusunu söylemek gerekirse Bay_x, olağanüstü taramalarınızı görünce benim tarama yapma hevesim biraz kaçtı. Bence forumda bu güne kadar rastladığım en güzel taramaların başında bunlar gelir. Belli ki bir düzenleme de yapılmış, bu da dergileri (Salata 1-2-3 ve Ustura 1-2-3) mükemmel hale getirmeye yetmiş. Çok doğal, gerçekçi, pürüzsüz, aslına sadık taramalar. Renk doygunluğu, netlik yerli yerinde. Aslında kullandığınız tarayıcı,yazılım ve yöntemler hakkında bilgi edinmek isterdim. Dileğim böyle bir standardın ÇD'ında yerleşmesi. (Şimdi merak ettim, acaba önceki taramalarınız da böyle miydi? dönüp bakacağım, belki sadece taramanın kalitesi için bile takip etmediğim dergileri de indirip okurum)
Tekrar teşekkürler ve elinize sağlık. Devamı da gelir umarım.

Sevgili scanfan'a bir konu dışında katılmamak mümkün değil. Kesinlikle bu diyardaki en kaliteli tarama yapanların başında sevgili dostumuz Bay_x gelmekte. Ancak tarama yapmaya başlamadan önce (yakından biliyorum) 10'a yakın tarama çeşidi deneyip sonuç olarak bu tarama şeklinde karar kıldı. İyi de etti.. Sayın scanfan'a katılmadığım konu ise tarama hevesinin kırılmasıdır ki scanfan dostumuz da oldukça kaliteli tarama yapanların başında gelmekte.. Bunun yanında bilakis Bay_x bence tarama konusunda güzel örnek oluyor.. Hepinize teşekkürler, kalite sayenizde günbegün artmakta.