'Günaydın' Okul Ansiklopedisi Cilt 2 Fasikül 16

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,629

Nihayet bu eserin paylaşımını da - bir eksiğiyle- tamamladım. 50 yıl sonra, 11.Fasikülün eksiklğinin şaşkınlığını yaşıyorum hala. Umarım biryerlerden çıktığında, Ençok sevinecek kişiyim. İyi okumalar ve okutmalar.

Mr Davaro

Çeviri & Balonlama
7 Haz 2020
508
8,283
2 ciltten oluşan toplam 32 fasikül paylaştınız.
1 fasikül de eksik oluversin.
Dediğiniz gibi bir gün bi yerlerden çıkar belki.
Diyara bu ansiklopediyi kazandırdığınız için teşekkürler.
Elinize sağlık...

arigato

Yeni Üye
1 Nis 2013
40
186
GÜNAYDIN Okul Ansiklopedisi Cilt 2 F. 11

Ne kadar sevindiğimi anlatamam. Bu kadar çabuk cevap geleceğini ummamıştım. Hiç acele etme dostum. Haftalarca bekliyebilirim.:) Bir ön teşekkürümü kabul edin. Kolay gelsin.

file

Merhaba; yukarıda gönderdim. İlk kez yükleme yapıyorum. Umarım bir yanlışlık yapmamışımdır.

Son düzenleme:

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,629
file

Merhaba; yukarıda gönderdim. İlk kez yükleme yapıyorum. Umarım bir yanlışlık yapmamışımdır.
Merhaba. Çok teşekkürler. Elinize sağlık. Gayet güzel bir yükleme yapmışsınız. Benim ilk yüklemem tam bir rezalet idi. Yalnız bu ölçülerle paylaşılması zorlaşacaktır. Bu yüzden dosyayı küçültüp, yine kendi standartlarımla paylaşacağım müsaadeniz ile. Tekrar teşekkür eder, Sağlıklar diler, Sevgi ve saygılarımı sunarım.

Son düzenleme:

arigato

Yeni Üye
1 Nis 2013
40
186
Rica ederim. Katkım olduysa ne mutlu bana.

Zaten ana sayfaya yüklemeyi beceremedim. Siz nasıl arzu ederseniz o şekilde revize edip forumda tekrar paylaşabilirsiniz.

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,629
Rica ederim. Katkım olduysa ne mutlu bana.

Zaten ana sayfaya yüklemeyi beceremedim. Siz nasıl arzu ederseniz o şekilde revize edip forumda tekrar paylaşabilirsiniz.
Teşekkürler arigato dostum. Önceki mesajımda yazmayı ihmal ettim; Anladığım kadarıyla sizin de hatırı sayılır bir arşiviniz olmalı. 50 yıllık bir Ansiklopedinin eksik fasikülünü "hooop" diye çıkarıp ortaya koymak, bana göre; "azbuz" birşey değil. Paylaşım ruhunuz olduğu da anlaşılıyor. Konu açmak için, paylaşım türüne göre, Başlıklara girerseniz, sağ üstteki 'Seçenekler' butonundan yeni konu açıp paylaşımlar yapabilirsiniz. Kolaylıklar diler, paylaşımlarınızı beklerim.

Son düzenleme:

arigato

Yeni Üye
1 Nis 2013
40
186
Teşekkürler arigato dostum. Önceki mesajımda yazmayı ihmal ettim; Anladığım kadarıyla sizin de hatırı sayılır bir arşiviniz olmalı. 50 yıllık bir Ansiklopedinin eksik fasikülünü "hooop" diye çıkarıp ortaya koymak, bana göre; "azbuz" birşey değil. Paylaşım ruhunuz olduğu da anlaşılıyor. Konu açmak için, paylaşım türüne göre, Başlıklara girerseniz, sağ üstteki 'Seçenekler' butonundan yeni konu açıp paylaşımlar yapabilirsiniz. Kolaylıklar diler, paylaşımlarınızı beklerim.
Bilgilendirme için teşekkür ederim. İnşallah önümüzdeki dönemde katkı vermek isterim.

Doğru tahmin ettiniz, yazicizahmet. 60 yaşında bir arkadaşınız olarak mütevazi bir arşivim var. Ancak işim gereği sürekli seyahat halinde bulunduğumdan ne yazık ki gereğince katkı veremedim bugüne kadar. Siz ve diğer arkadaşların karşılıksız paylaşımları gerçekten takdire şayan. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Bizleri geçmişimizle buluşturuyorsunuz.