KRAN - 2.Bl. Büyük Balla-Balla

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,460
02dergrosseballaballa01.jpg
kran2blbykballaballaglyabanid.gif

İlk öncelikle sayın gülyabani üstadımdan özür diliyorum, yaklaşık bu çeviriyi bana 3 ay önce gönderdi, bir türlü balonlamasını yapamadım, çeşitli şahsımla alakalı sebeplerden dolayı. Nihayet bu akşam sonlandırabildim.

Tüm çizgi diyarının yeni yılını kutlar sevdikleriyle beraber HUZURLU-UMUTLU-MUTLU bir yıl geçirmelerini temenni ederim.

1 nci bölümü aşağıdaki linktedir.
http://www.cizgidiyari.com/forum/gulyabani/64303-kran.html

Moderatör tarafında düzenlendi:

"penGO"

Süper Üye
12 Ara 2012
572
2,517
Teşekkür ederim... Geç ya da güç.... İşinizden gücünüzden zaman ayırıp bizi sevindiriyorsunuz...
Yakında zamanım olursa ben de çeviri yapıp paylaşmayı istiyorum.... Tekrar teşekkürler... :)

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Bu tatlı çizgi romanı bizlere sunmak için yaptığınız tüm çabalar için sayın gandor08 ve çevirisini yapan sayın gulyabani'ye çok teşekkürler.
Sayın gandor08, benim dün yaptığım Küçük Prens paylaşımının yazılarında not bölümüne göz attınız mı bilmiyorum.Bir Küçük Prens macerasından bahsediyorum. Aşağıda tanıtım linki var.

Fransızcasını hiçbir yerde bulamadım. Bunu da tercüme edip,balonlamak istiyorum. İnternette eğer bulup bana ulaştırabilirseniz mutlu olacağım.
Bu konuda bana bilgi verebilirmisiniz. Siz bu konuda bir hayli tecrübelisiniz. Şimdiden teşekkürler, iyi günler.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,669
İstanbul
10'a 1 kaldı. :)

Normâl şartlarda dilimizde okuyabilme ihtimalimizin epeyce düşük olduğu güzel bir çizgi romanı daha dilimize kazandırdınız. Nadir Abi'ye de, sevgili gandor08'e de sonsuz teşekkürler.

12 Şub 2010
15,006
543,638
Conan'ı ti 'ye alan mizahi bir çizgi roman.

Çeviren sevgili gulyabani ve balonlayan gandor08 dostlara teşekkür ederim.

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,697
47,802
Mizahi çizgi romanlara meraklı biri için inanılmaz güzellikte bir yılbaşı hediyesi oldu.
Çok teşekkürler Gulyabani ve Gandor08..

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Az atımlık çeviri barutumu effektif kullanmak için bu seriye devam etmeyeceğim. Her sayı tek macera içerdiğinden konu yarım kalmıyor zaten.

Eline sağlık gandor08.

Son düzenleme: