The Strange Talent Of Luther Strode 4. Sayı (Çeviri Balonlama)

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,234
Kamlançu
Haftaya paylaşmayı düşünüyordum fakat dayanamadım, Luther'i bugün buluşturmak istedim çizgi roman severler ile.

luthermarvstrodebyuwedewitt.jpg

Bu bölümde süper kahramanların maske takma sebeplerinden en önemlisi ile karşılaşacağız. Artı olarak Kütüphaneci ile Luther ilk defa karşılaşacaklar. Macera hareketlenerek devam ediyor. Spoiler vermemek için bu kadarını bilmek yeterli. Gerisi maceranın kendisinde...

Kütüphaneci:
thelibrarianlutherstrodeenemies.jpg

Önceki bölümleri okumak için:

01 Luther Strode
02 Luther Strode
03 Luther Strode

NOT: Çok şikayet alan logoları bu sefer azalttım. Görmek istemeyenler için kolaylıkla kaldırılabilecek yerlere yerleştiriyordum. Emeği geçenlerin (Çeviriyi yapan ve balonlayan veya tarayan), eserde isminin geçmesinin normal bir durum olduğunu düşünüyorum. Resimlerin ortasına kocaman kocaman yerleştirilmediği sürece bunun sıkıntı yaratmayacağına da inanıyorum. O tür isim bırakmaları ben de sevmiyor ve tasvip etmiyorum. Fakat emeği geçmişse kişinin ismi de anılsın yani... Bundan daha doğal ne olabilir?... Her neyse, kafa şişirmeden sizleri Luther Strode hikayesi ile baş başa bırakıyorum.

İyi okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,017
denize sıfır
Emek verenlerin isimleri olsun ki yıllar sonra kimler yapmış uğraşmış bilinsin. Elbette küçük ve göze batmayacak şekilde.:) Bu güzel çalışmanız için tebrik ederim arkadaşlar. Kütüphaneciyi tuttum.:) Sağolunuz..

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,946
Heyecanla takip ettiğim serinin 4. kitabı için çok teşekkürler Gulyabani
ve Shoryuken. Bence çok değerli emek harcanmış bu paylaşımlarda
emek sahiplerinin ismi olması çok doğal ve gözlerim hangi çizgi dostu
bizlere bu güzelliği kavuşturmak için uğraşmış diye arıyor..

birmehmet

Süper Üye
4 Eki 2009
554
423
seriyi az daha kaçırıyormuşum , bu ne çalışkanlık böyle :)
Gulyabani ve Shoryuken arkadaşlarımıza çok teşekkürler

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,695
daha önece de belirttiğim gibi (fındıkfındık girmese ben girmezdim lafa :p ) isim olsun ama daha düzenli olsun yoksa başka şikayetimiz yok :) emek veren sizlersiniz isminiz olmayacakta ne olcak... :)

ellerinize sağlık...

12 Şub 2010
15,006
543,758
Hikaye bir yerlere geldi:)
Yazar öyküsünü şiddet sahnelerini öne çıkararak anlatmayı tercih etmiş
Çizer de hakkını vermiş
Çeviri, balonlama usta dostlardan
Keyifle izlemeye devam ve dostlara teşekkürler