Sam Bracken III Lynn'in Öyküsü

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
03melodylynn001.jpg

Kullanılan Font : CC YadaYada YadaInt

Sam Baracken'in macerasına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sevgili üstadımız Gülyabani'nin bana göre eşsiz tercümesiyle yeni bir bölüm daha okuyacağız. Elimden geldiği kadar balonlamayı yapmaya çalıştım, bazı yerlerde mecburen kullandığım fontun büyüklükleriyle oynamak zorunda kaldım. İyi okumalar tüm dostlara.

03melodylynn001horz.jpg

Serinin diğer bölümlerinin bulunduğu sayfalarda aşağıdadır.

http://www.cizgidiyari.com/forum/gulyabani/64859-sam-bracken-1-sessizligin-siniri.html

http://www.cizgidiyari.com/forum/gulyabani/66224-sam-bracken-2-kizil-dogus.html

Moderatör tarafında düzenlendi:

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,992
13,511
Ben diğer ikisini fark edememişim. Çk emek verilmiş, teşekkür ederim.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,515
İş yorgunluğu hocam derken birde baktım balonlama işi.Üstad ne ara yaptın sen bunu?Müptalası olduk.Allahtan fazla uzun bir seri değil.yoksa frankofonlara sıra gelmezdi.Gerçi balonlama gibisi yok ama ..her şey için teşekkürler...

okan1964

Onursal Üye
27 Ağu 2012
689
933
Tam bu seriden umudumu kesmişken , Gülyabani dostumuz hızır gibi imdada yetişti.. Balonlamada emeiği geçen Gandor08 için ise zaten söylenecek bir söz yok. Ne zaman yardım istesem , sağ olsun , yardımlarını esirgemiyor..

Çalışmalarınızın devamını dört değil , on dört gözle bekliyoruz..
iyi ki varsınız..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
44,000
denize sıfır
Çizimler muhteşem, öykü ilgi çekici.. Kesinlikle tavsiye ederim. Ah bir emekli olsak da şunları ayda bir göz gezdirip hatırlasak.:) Font biraz gözümü yordu ama sorun bende de olabilir, eskiyoruz işte.:) Elinize sağlık arkadaşlar..

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,746
İstanbul
Keyifle takip ettiğim bir seri. Yeni sayı geldi ama henüz okuma şansım olmadı. Okuduktan sonra mesajımı yazayım istiyordum ama hiç zaman yok bunun için. Daha fazla geç kalmayı da istemiyorum. Okuma listeme alıyorum. Önümüzdeki 1-2 gün içinde okuyabileceğimi ümit ediyorum.

Sevgili gandor08 bir yandan yabancı dilde paylaşımları, bir yandan derleme ve düzenleme çalışmaları, öte yandan da balonlama faaliyetleriyle yoğun bir çizgi roman mesaisi içerisinde. Bu son balonlamasına hızlıca göz atabildim. Dostumuzun iyi bir yolda olduğu açık. Gidilecek biraz daha yol var ama. İlk dikkat çeken hususu kendisi belirtmiş; font büyüklüklerindeki değişimi biraz daha dengeli, biraz daha az dikkat çekici yapabilmek lazım. Sevgili comedian'ın bu husustaki önerilerine başvurabilirsin. Bu çalışmanla birlikte tüm katkıların için bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Elbette bir teşekkür de Nadir Abi'ye güzel çevirisi için.

Ellerinize ve yüreğinize sağlık.

12 Şub 2010
15,006
543,719
En sevdiğim tür; en heyecanlısından film lezzetinde, sürükleyici bir çizgi roman.

İndirmemle okumam bir oldu. İlk iki bölümü nasıl kaçırmışım bilmiyorum. Muhtemelen seyahatlerimin yoğun olduğu döneme denk gelmiştir.

Harika bir çeviri ve balonlama ile nefis çizgileriyle çok güzel bir öykü.

Çok teşekkür ediyorum sevgili gulyabani ve gandor08

En kısa zamanda ilk iki bölümü de indirip okuyacağım.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,619
İzmir
Sam Bracken 1 ve 2'yi okuduktan sonra tamam olay bitti demiştim.
Ama bir 3. sayı geldi ve biz Lynn'nin öyküsünü öğrenmiş olduk.
Sanırım gelecek olan 4. sayıda ise bu öykünün kalını da nihayete erecek.
Ne yapalım bekleyelim mi?
:D

Elinize sağlık.