George R. R. Martin's Fevre Dream 06 (Çeviri & Balonlama)

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,327
istanbul
1397180-6_super.jpeg

Çeviri: Gulyabani Balonlama: Filmografi

Herkese keyifli okumalar...

Sayı 06:

Alternatif Link:

ÖNEMLİ NOT: Yayınlanan çalışmalar ile ilgili bazı problemler başka siteler veya şahıslarla yaşanmaktadır. Benim paylaşımım olan bu işleri herkes istediği gibi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Önemli olan benim paylaşımlarımı kullanırken insanların indirmesini kısıtlayıcı şartlar (V.I.P., Teşekkür, Mesaj Yazma Zorunluluğu vs.) getirilmemesi. Yayınlayacak arkadaşların bu isteğime saygı duymasını istiyorum sadece.

Son düzenleme:

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,327
istanbul
alternatif mediafire linki eklenmiştir...

fevre dream uzun aralıklarla ama sağlam adımlarla gidiyor... :)

keyifli okumalar...

stoktan

Guest
27 Nis 2010
613
970
Acıbadem - İstanbul
Yanlış bilmiyorsam seri 10. sayı ile tamamlandı, değil mi arkadaşlar?

Hâl böyle olunca, çeviriler de yarıyı aştı demektir. Bu gece, çayımı demleyip, divana yayılıp, notebooku karşıma alıp 1. sayıdan başlıyorum okumaya, gerisinin geleceğinden emin olarak. :)

Ellerinize sağlık, tamamlandığında çok güzel, kalıcı bir değer üretmiş olacaksınız hem bizler hem de kendiniz için.

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,327
istanbul
Yanlış bilmiyorsam seri 10. sayı ile tamamlandı, değil mi arkadaşlar?

Hâl böyle olunca, çeviriler de yarıyı aştı demektir. Bu gece, çayımı demleyip, divana yayılıp, notebooku karşıma alıp 1. sayıdan başlıyorum okumaya, gerisinin geleceğinden emin olarak. :)

Ellerinize sağlık, tamamlandığında çok güzel, kalıcı bir değer üretmiş olacaksınız hem bizler hem de kendiniz için.

evet 10. sayı ile seri tamamlandı...

aralar biraz uzun olacak ama tamamlayacağız... (ayda bir gibi düşünüyoruz ama belli olmaz belki biraz kısa belki biraz uzun olur)

bu akşam size keyifli okumalar... :)

zinzi

Süper Üye
19 Nis 2011
770
416
Yeditepe İstanbul
Bende okumak için biraz birikmesini bekleyenlerdenim =) Tamamlanacağı konusunda sizlere güvenim sonsuz. Artık bana keyifle okumak düşer.

Paylaşım için teşekkürler.

salkım

Kıdemli Üye
24 Kas 2010
91
89
Okuması bile zahmet isteyen bu şaheseri bizlere kazandırdığınız için ne kadar teşekkür etsek az. Sağolun...