Frank Frazetta's Dracula Meets The Wolfman (Türkçe) Tek Sayı

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
Değerli arkadaşlarım;

bugün biraz boş vaktim vardı, sizlere Albay'ın Conan'larından, Mehmet Ali'nin Gordon'larından, Ertuğrul'un Teks'lerinden, Sanyolada - Stoktan ve Bakunin'in Zıpzıp'larından, Savok'un Ceylan'larından, Tafamus'un 1001'lerinden, Direnc11'in Pekos Bill'lerinden, Sarkomer'in ortaya karışık çizgi romanlarından, Timed'in Abdülcanbaz'ından, Bortecinefb'nin Zagor'larından, Gurselileri'nin şiirlerinden, profesör'ün arşivinden taranmış binbir çeşit eserden, The_Darkness, esattr, panda78, filmografi, ravenx, blackbishop, balonlama&çevirilerinden ve şu anda aklıma gelmeyen pek çok değerli arkadaşımın çok değerli katkılarından önce çıtır çerez niyetine aperatif olarak tüketebileceğiniz minik bir çeviri hazırladım.

2008 de Image Comics tarafından yayınlanmış, Steve Niles tarafından yazılıp, Francesco Francavilla tarafından çizilmiş siyah beyaz 22 sayfalık bir tek sayı.

bwatraghgcyrv5569.jpg

Son düzenleme:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,881
Bu güzel paylaşım ve emek dolu kitabı gönül dolusu teşekkürlerle indiriyorum,sağol

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Bu tek sayılık kitaplar
misafirin iyisi gibi
geliyorlar ve fazla kalmadan gidiyorlar
ama ben seviyorum
huyum kötü
çizgi romanı seviyorum
Emeğe, paylaşıma teşekkür ederim..
"Daha iyi bir font kullanılmalı idi.."
Sanki bir yerden hatırlıyorum..
Saygılar, sevgiler..

12 Şub 2010
15,006
543,642
Drakula'nın kısası, uzunu, ortaboylusu:) ne olursa kabulümüz. Hele Gulyabani'den hepimize armağan. Kurt Adam da var.Daha ne olsun. Emeklerine çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

P

panda78

Orjinalindeki Font'a sadık kalınsaymış daha iyi olurdu.(Cidden şu son paylaşımlarda kullandığın Font'u değiştirmeni öneririm.)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Kullanılan font'u göz ardı edersek, çok güzel bir paylaşım.
Frazetta Üstadı saygıyla andığımız bir sayı olmuş...
Teşekkürler, yeni çalışmalarınız merakla bekliyorum.