Groo - The Hogs of Horder 04 (Çeviri ve Balonlama)

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Değerli dostlarım;

epey bir süredir, zaten sadece temel düzeyde becerebildiğim balonlama işini profesyonel ellere bırakıp, tercümeye yönelmeyi düşünüyordum ama filmografi dostum haricindeki balonlama destekçilerim, balonlama yapmaktan vazgeçtiklerinden iş başa düştü. Böylece Groo tamamlanmış oldu...

bw7ynohiy6857gtip.jpg

Nasıl bir okul yaptıranın ya da hafta sonları TEGEV ücretsiz ders verenlerin amacı 3-5 çocuğun yetişmesine katkıda bulunmak, izbe bir yere çeşme yaptıranın amacı susamış yolcuları hararetten kurtarmak ise, bu işi yapmaktaki tek amacım, Türkiye'de yayınlanmayacağını düşündüğüm bazı çizgi romanları meraklıları ile buluşturmaktır. Ne kadar çok okunursa o kadar sevinirim, isteyen istediği şekilde kullanabilir, teşekkür falan da etmenize gerek yok, indirin okuyun yeter.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Evet asla Türkiye'de yayınlanmaz
Bilge adam
sanki bir yerlerden hatırlıyorum..
Ekonomi sayfalarından gerçek
buna da katılıyorum..
Çok beğendim..
Verdiğin emeğe değmiş..
Teşekkür ederim..
Sevgilerimle..

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Değerli dostlarım;

epey bir süredir, zaten sadece temel düzeyde becerebildiğim balonlama işini profesyonel ellere bırakıp, tercümeye yönelmeyi düşünüyordum ama filmografi dostum haricindeki balonlama destekçilerim, balonlama yapmaktan vazgeçtiklerinden iş başa düştü. Böylece Groo tamamlanmış oldu...

Nasıl bir okul yaptıranın ya da hafta sonları TEGEV ücretsiz ders verenlerin amacı 3-5 çocuğun yetişmesine katkıda bulunmak, izbe bir yere çeşme yaptıranın amacı susamış yolcuları hararetten kurtarmak ise, bu işi yapmaktaki tek amacım, Türkiye'de yayınlanmayacağını düşündüğüm bazı çizgi romanları meraklıları ile buluşturmaktır. Ne kadar çok okunursa o kadar sevinirim, isteyen istediği şekilde kullanabilir, teşekkür falan da etmenize gerek yok, indirin okuyun yeter.

Sevgili Gulyabani,
Çok güzel bir çalışma olduğunu söyleyerek başlayayım. Groo'yu severim ve grreenman ile birkaç sayı da biz yapmıştık. Çok eğlenceli bir çizgi roman.

Fevkalade bir amaç için uğraştığınız için sizi ayrıca tebrik etmek isterim. ''Okuyun yeter '' demek bile gönlünüzün büyüklüğünü gösterir. Aynı şeyi filmografi içinde söylemek isterim.

Sevgili filmografi ile yaptığınız çalışmaları zevke okuyanlardanım. Hiç bilmediğim çizgi romanlar yapıyorsunuz. Sayenizde yeni şeyler okuduk.

Balonlama konusunda eğer elimden gelen birşeyler olursa bende yardımcı olmak isterim. Balonlanmasını istediğiniz çevirileri bana pm atın yeter.
Selamlarımla....

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,182
Sözünün eri Gülyabani'ye teşekkürler... Yoğun bir yaşam temposu yoğun bir özveri... Bu koşturmacada bizi ve Groo'yu unutmadığın için ayrıca tekrar teşekkürler...:)

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,325
istanbul
Groo hiç okumadım daha sıra gelmedi ama ona da sıra gelecek elbet... :D beklentisiz paylaşımlarınız ve güzel işleriniz için çok teşekkürler...

selim çetin

Kıdemli Üye
28 Ocak 2010
174
266
Her ne kadar teşekkür istemiyorsanızda, Groo ile ilgili çalışmanızdan dolayı memnuneyitimi belirtmek için yinede "Teşekkür " ediyorum. Ellerinize ve emeğinize sağlık..

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
846
Gulyabani kardeşim,
Sadece büyük bir gönlün olduğunu söyleyebiliyorum. Bir kuru teşekkür bile beklemeden emek vermek, paylaşmak başka türlü açıklanabilecek bir şey değil. Ayrıca bir kuru teşekkür zaten yaptıklarının karşılığı olamaz. Yine de elden gelen çoğu zaman yapamadığımız bir kuru teşekkürden ibaret. Teşekkürler kardeşim...