George R. R. Martin's Fevre Dream 02 (Çeviri & Balonlama)

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
3674f26d.jpg

Çeviri: Gulyabani Balonlama: Filmografi

Herkese keyifli okumalar...

Not: Gazete yazılarını gazete üzerinde değiştirince güzel olmadığından altta kutu içinde yazdım...

Sayı 02:

ÖNEMLİ NOT: Yayınlanan çalışmalar ile ilgili bazı problemler başka siteler veya şahıslarla yaşanmaktadır. Benim paylaşımım olan bu işleri herkes istediği gibi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Önemli olan benim paylaşımlarımı kullanırken insanların indirmesini kısıtlayıcı şartlar (V.I.P., Teşekkür, Mesaj Yazma Zorunluluğu vs.) getirilmemesi. Yayınlayacak arkadaşların bu isteğime saygı duymasını istiyorum sadece.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,817
İki değerli dostan can siparene bir çalışma. Teşekkürler. Allah(C.C) nazardan saklasın.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Oy vermenin bir şeyi değiştirmeyeceği notu na rağmen ben yinede olumlu bir oy veriyorum.Her ikinizide
gönülden tebrik ediyorum.:37::37:

12 Şub 2010
15,006
543,776
Yazarın acelesi yok; kararlılık ve soğukkanlılıkla serüveni bize yudum yudum tattırmayı hedeflemiş, merak ve ilgiyle okumaya devam. Gulyabani ve filmografi'ye teşekkür ve saygılar.

asimreis

Kıdemli Üye
23 Nis 2010
242
188
sevgili arkadaşım,vip siz paylaşımın için sonsuz teşekkürler
ayrıca yüce düşüncelerinin herkese ders olmasını dilerim saygı ve sevgiler
asimreis-izmir 1951

enigma23

Kıdemli Üye
4 Haz 2011
195
85
öncelikle eline sağlık filmografi kardeş .teşekkürler.
ama 2. ve 4. bölüm Free File Hosting linki olduğu için artık indirmiyo seri eksik kaldı ilgilenirsen sevinirim umarım zahmet olmaz şimdiden teşekkürler