Steve Niles Strange Cases 01 (Çeviri ve Balonlama)

Şükrü

Çeviri & Balonlama
16 Şub 2011
1,286
2,165
Far Far A Way
Steve Niles Strange Cases 01

Gulyabani çevirisini yaptı ben de balonlamasını... Gulyabani&Sukru.1998 ortak çalışması.

bsh060kb999iznu2e.jpg

İlk balonlamam olduğu için aşırı aydınlık ve hatalar var. İnşallah beğenirsiniz. Tabi Gulyabani farkıyla olunca. Uzun lafın kısası:

İndirme Linki:

Çizgi romanın Karakterlerinden bir resim:
bsh15kab2fi6wwzcm.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,325
istanbul
çevirenede balaonlayana da teşekkürler... sukru.1998 kardeşim ilk balonlaman ancak kendin zaten hatalarını sölemişsin ki birde benim sölemek istediklerim var yazı karakteri, yazıların ortalanmaması balona, yazının bazı balonlardan taşması bunlara da dikkat etmen gerekli... bence bu işi tekrar bu eksiklere dikkat ederek daha uzun zamanda belki ama daha özenle çalışarak balonlamalısın... yani hem hataları görüp hemde onları düzeltmeden önümüze sunmanı acele etmiş olmana yoruyorum sadece... eminim biraz daha uğraşsan çok daha işler çıkarabilirsin... ayrıca çizgi romanın ebadı sanırım taramadan öyledi yoksa siz ufaltmamışsınızdır değil mi? :D

Son düzenleme:

Şükrü

Çeviri & Balonlama
16 Şub 2011
1,286
2,165
Far Far A Way
Beğendiğinize sevindim 2. sayısı ve çevirisini gulyabani yollar ise 2. sayıyı da göreceksiniz.(Valla ben de merak ettim aaa :)

Şükrü

Çeviri & Balonlama
16 Şub 2011
1,286
2,165
Far Far A Way
Biraz daha heyecanlanalım diye :D 2. sayının kapağı ve ilk 5 sayfası:

bsi0q2si7w6uu3ocn.jpg

Sayfa 1

bsi0vtjjmmslzpslj.jpg

Sayfa 2

bsi0wfgfaim9kp347.jpg

Sayfa 3

bsi0wr6b6a37q26mf.jpg

Sayfa 4

bsi0x3cz4zrqmphqf.jpg

Sayfa 5

bsi0xi4djmlp6rcw7.jpg

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
İlk çalışma için oldukça iyi bir iş olmuş.
Benim dikkatimi çeken kitabın düşük çözünürlükte olması ve zor okunması.
Yapacağınız çalışmalarda daha iyi taramalar kullanırsanız göze hitap eder.

P

panda78

Ben okuyamadım bile nerede kaldı ki beğendim diyebileyim yine çok kötü bir çalışma ile karşılaştığım için kendimi teselli ettim.