The Incredible Hulk vs. Superman (Albüm - Çeviri ve Balonlama)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Değerli dostlar,
İş yoğunluğu ve diğer sebeplerden ötürü ne zamandır çeviri ve balonlama çalışması yapamamıştım.
Bayram tatilini değerlendirip uzun zamandır çevirisi hazır olan bu çalışmayı tamamladım.
Çeviri değerli dostum grreenman'e aittir. (Aylardır hazır olan* çevirisini bu kadar geç balonladığım için kendisinden özür dilerim.)

Balonlama biraz aceleye geldi, kusurumuz varsa affola.

file
file

Hikayemiz Marvel ve DC'nin ortak evreninde geçiyor.
Karakterler tanıdık, dostlar tanıdık, düşmanlar tanıdık.
Umarım keyifle okursunuz.

Bu* çalışma çeviri ve balonlama çalışmalarıyla bizlere yeni nice çizgi* roman kazandıran, çeviri ve balonlamaya emek vermiş, gerek forumumuzda* gerekse bloglardaki bütün arkadaşlara hediyemdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Sanki elinin değdiği bir çalışma kusurlu olabilirmiş gibi mütevazi davranmışsın, sevgili dostum ve hocam. Hocam diyorum; benim çeviri - balonlama işlerine ilk başladığım dönemlerde bana yardımcı olan kişidir, sevgili The_DarknesS.

Çalışmalarını özlemiştik, bu harika bir hediye oldu. Sana ve yine çalışmalarını özlediğimiz sevgili dostumuz grreenman'e çok teşekkür ediyorum.

Keyifle okuyacağım.

djeko35

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
168
138
İzmir
Bayram harçlığı almış çocuk gibi sevindim inanın, üstadlara emekleri için çok teşekkürler, iyiki varsınız, yaşasın çizgiroman kardeşliği.

Mr Davaro

Çeviri & Balonlama
7 Haz 2020
504
8,123
Çok güzel bir karşılaşma, benim içinse harika bir olay.
Çünkü Dc'den Superman'i, Marvel'dan Hulk'ı okumayı sevmişimdir hep.
İkisinin bir araya gelip böyle güzel bir sayıda buluşması çok hoştu.
Yazar ve çizer uyumu fevkalade, hikayeyi çok keyifle okutturuyor.
Bu sayıyı okumak için epey geç kalsam da aldığım zevk nefisti.
Bu iki karakterin aslında ne kadar benzer ve farklı olduklarını iyi işlemişler.
Greeenman ve The_DarknesS üstatlara sevgiler saygılar, ellerinize sağlık.

DeMoN69

Kıdemli Üye
10 May 2020
506
2,110
Elinize emeğinize sağlık. Mr Davaro size de teşekkür etmek lazım, sayenizde bu cevher gün yüzüne çıktı.