Rodeo Ceylan Yayınları Sayı 01 ( 19.12.1967)

12 Şub 2010
15,006
543,758
rodeotim0101.jpg

Sevgili direnc11 şahsında
Tüm çizgi roman tutkunlarına
Saygılarımla​

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,657
Kasımpaşa
Olamaz böyle bir şey, daha geçenlerde söz ediyordum... Bilmem kaç tane değişik adla çıkmış, hepsinden örnek var ama hiç rodeo yok diye... Abi kusura bakma Nihat bundan anlamaz, bunun değerini kadrini kıymetini ancak ben bilirim... Bu nedenle zaten şimdi uyumuştur o bu kitabı ben alayım, usul usul ikileyip aradan kaçıp gideyim... Ben sana ne diyeyim, kısaca çok yaşa deyip kitaba gömüleyim.. Sevgi, saygı ve hürmetle.. İlle de minnetle..

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,743
Kıbrıs
Benim çok sevdiğim "Tim" dergisinin hiç görmediğim Rodeo serisi.Ceylan Yayınları bu
kahramana durmadan başka isimler yakıştırmış.Keşke hep Tim kalsaydı ve bizim de
kafalarımız karışmasaydı.Profesör'ün katkıları ile kafa karışıklığımız gideriliyor veya daha
da karışıyo!.Teşekkürler dostum.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
Olamaz böyle bir şey, daha geçenlerde söz ediyordum... Bilmem kaç tane değişik adla çıkmış, hepsinden örnek var ama hiç rodeo yok diye... Abi kusura bakma Nihat bundan anlamaz, bunun değerini kadrini kıymetini ancak ben bilirim... Bu nedenle zaten şimdi uyumuştur o bu kitabı ben alayım, usul usul ikileyip aradan kaçıp gideyim... Ben sana ne diyeyim, kısaca çok yaşa deyip kitaba gömüleyim.. Sevgi, saygı ve hürmetle.. İlle de minnetle..

Hiç kusura bakma, bu benim hediyem, kaptırmaya niyetim yok. Bulunduğum yer itibarıyla internete erişim sorunu çekmem geç yanıt vermeme yol açsa da, kitabı zor şer ancak indirebilmiş olsam da bu kitap benim kitabımdır. :)

Bu gâliba Tim'in ilk öyküsü. Kökenleriyle ilgili kabaca da olsa bilgi sahibi olduk. Ordu ile ilk temasını, Dusti ile tanışmasını öğrendik. Belki bilen biliyordu zaten de ben öğrendim diye düzelteyim.

Olağanüstü çizgi romanları bizimle buluşturmaya devam ediyorsun, Haluk Abi. Çok teşekkür ediyorum.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,612
hiçbiryerde :)
İşte bir ilki daha yaşıyoruz.
Haluk ağabey artık şaşırmayacağım
diyorum ama görünce de gözlerimi
ve ağzımı kapatmakta zorluk çekiyorum :Z:D

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
39
43
denizci
Valla kimse anlamaz :D bir tek ben anlarım işte :mad: şaka şaka :d ben bunları hep forum sayesinde gördüm, gerçekten haberim dahi olmayan eserleri hep siz üstadlarımız sayesinde öğreniyorum tek tek, çok sağol abi :) harbiden ilahi eser, sen olmasan ne yapardık bilmiyorum ve hemen devam ediyorummmm :4: Ceylan Mister No’lar varmış :Z Palio üstadımız geçenlerde yazmıştı ki anında dikkatimi çekti, bir Mister No’cu olarak; en azından birini görmezsem çatlarım Haluk abiiiiiiiiiiiiii :'(gözünü seveyim bir tane abi :( işte böyle; her türlü bulunmazı getir önümüze koy; ondan sonra hala istesinler :D ne yapalım işte böyle yani :Ğ

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,185
Kayıp bir kitaptı, kozmik odada bulundu!...
Ellerinize sağlık üstadım. teşekkür eder, saygılarımı sunarım.