Bill Kid Ceylan Yayınları Haftalık Mecmua Sayı 11

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,734
Kıbrıs
izgidiyar001.jpg

izgidiyar003.jpg

Tim çizgi romanını ta çocukluğumda 1963'lü yıllardan hatırlıyorum. Ağabeylerim her türlü çizgi romanı severek okurlardı. Hala bugün bile 60'lı yaşlardaki ağabeylerim çizgi roman okurlar. Bu genetik tutku da bana geçmiş olmalı ki forumda sık sık Bill Kid veya Tim'i taradım. Bir yerde çocukluğuma geri gittim. Hani televizyon kanallarının reyting ölçüleri var ve buna göre dizi filmleri sürdürür veya sonlandırırlar. Ben de reytingimi düşürmemek için şimdilik bu kadar diyorum. Sıraya başka çizgi romanlar koyarak reytingi üst düzeyde tutmak lazım. Sayın Ertuğrul'un düzenlemesi ile İyi ve keyifli okumalar...

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
Biliyordum, yeni günü sitede karşıılarsam bekleyen derviş misali iyi birşeylerin yükleneceğini biliyordum.
Sunuşun ve kapağın güzelliğide ekstrası
teşekkürler.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,748
İstanbul
Üstadım, nefis bir tarama ve güzel bir sunumla verdiğin bu Bill Kid için de, mesajında farklı çizgi romanlarla ilgili verdiğin müjde için de teşekkür ederim. Forumumuza ve çizgi roman dünyamıza çok değer katıyorsun.

Ellerine ve yüreğine sağlık.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,845
Çizgiroman sevdası acayip bir sevda gerçekten,insan yaşını aldıkça daha bi şevkle okumaya dalıyor.Bu nadir eseri paylaştığın için sana teşekkür ederim caretta kardeşim ve düzenlediği içinde ertuğrul kardeşime teşekkür ederim sağolun varolun.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Müjdeye teşekkürler,
paylaşıma teşekkürler,
emeğe teşekkürler...
Yeni hazineler için gözlerimiz yollarda...
Sağlıcakla kalınız.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Çok teşekkür ederim Caretta kardeşim,süprizlere açık olduğunuzu görmemiz ise bizlere mutluluk veriyor.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,053
Sarıyer
İlk macerada Kızılderili hücumuna mitralyözle karşı koyan Dasti, ikinci macerada Meksikalıların şişe ve bıçaklı saldırısını, devirdiği bir bar masasının arkasına saklanarak durdurmaya çalışıyor. Hayatı çok zormuş garibin.

Teşekkürler, dostum.

12 Şub 2010
15,006
543,721
Bu başlıktaki paylaşımları her gördüğümde aklıma Çiko geliyor:)

Reytingi asla düşmeyen Çiko gibi bunların da reytinginin düşeceğini sanmam sevgili caretta

Senin sandıkta reytingi düşük bir malzeme:D de yok zaten

Teşekkürler, saygılar