Gringo Bilka Yayınları Süper Seri Cilt 13 - Bravo Irmağı

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,046
10,046
30j17rs.jpg

Link:

Alternatif Link:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,802
Gringo forumda unutulmaya yüz tutmuş bir eser serisi idi. Ama artık değil. Sağolun bu eserlerde emek gösterip bizlerle buluşturan dostlar, sağolun.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Yıllarca önce basılmış bir eseri, hiç haberimiz bile yokken önümüzde buluyoruz, bu sadece Çizgi Diyarında olabilecek bir şey, zevkle okuyacağım, teşekkür ederim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,639
Kasımpaşa
Sevgili dostum
bu nadir eserleri okumamıza sunduğun ve
sitemize kazandırdığın için
sana çok teşekkür ederim.
Varlığınla bizleri onurlandırıyorsun.
Sana saygılarımı ve minnet duygularımı
canı gönülden sunarım.
Lütfen kabul ediniz.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Çok beğenerek okuduğum bu karakterin birçok sayısını birarada görünce ne yapacağımı şaşırdım.Çok ama çok teşekkür ediyorum.

ibarem

Süper Üye
20 Mar 2009
497
522
Kırmızı yazıyla bu hata mesajını veriyor.Error downloading file. Retrying...Bir zahmet onu da mediafire'dan yenilesen çok iyi olur.Eğer çalışıyor da sorun bende ise alternatif link olur.Bir zararı olmaz, sevgili ozaki.

ozaki

Süper Üye
4 Kas 2010
1,577
1,370
Kırmızı yazıyla bu hata mesajını veriyor.Error downloading file. Retrying...Bir zahmet onu da mediafire'dan yenilesen çok iyi olur.Eğer çalışıyor da sorun bende ise alternatif link olur.Bir zararı olmaz, sevgili ozaki.

Vereyim vermesine. Ama o kırmızı hata mesajıyla bende bayramda çok karşılaştım. Bir müddet sonra kendi kendine düzeliyor.

ibarem

Süper Üye
20 Mar 2009
497
522
Vereyim vermesine. Ama o kırmızı hata mesajıyla bende bayramda çok karşılaştım. Bir müddet sonra kendi kendine düzeliyor.
Zahmet olacak ama lütfen bu linki de yenileyiver sevgili ozaki.Bazen o kırmızı yazı çıkıyor bazende "Error: We are currently unable to service your download request, please retry your request in a few minutes or contact support for further assistance. Please report this key to support (020t4fnlxxluv9w)" yazısı çıkıyor.En iyiisi linki yenilemek.Tabii zahmet olmazsa...:)