stoktan

Guest
27 Nis 2010
613
970
Acıbadem - İstanbul

The Arrival
Shaun Tan

Sözsüz roman

TheArrivalShaunTan.jpg

the-arrival7.jpg

the-arrival8.jpg

Kırmızı Ağaç - Shaun Tan

Kırmızı Ağaç
(The Red Tree)
Shaun Tan
2001
ilk baskı 2003
Resimli kitap
Avustralyalı sanatçı Shaun Tan'ın küçük bir kızın 'sıkıntılı' bir günü ile ilgili dışavurumlarını resimlediği bu küçük kitabı Tan'ın gerçeküstü illüstrasyonlarına güzel örnek oluşturduğunu düşünerek çevirdim ve kaynak tarama çok kötü olduğu için farklı ortamlardan topladığım resimlerle orijinalini zorlamadan elden geldiğince yeniden düzenledim.
kirmiziakapak.jpg

[ KIRMIZI AĞAÇ ]

Ödülleri;

Peter Pan Award 2011 for the Swedish translation of The Arrival. 2011
Hugo Award, Nominated for Best Related Book for The Arrival. 2008
Angoulême International Comics Festival Prize for Best Comic Book for Là où vont nos pères, the French edition of The Arrival. 2008
New South Wales Premier's Literary Awards, Community Relations Commission Award for The Arrival. 2007
The Children's Book Council of Australia Book of the Year Awards: Picture Book of the Year for 'The Arrival'. 2007
Premier's Prize and Children's Books category winner in the Western Australian Premier's Book Awards for 'The Arrival'. 2006

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Lütfen bu kitabı indirin.
Lütfen bütün ön yargılarınızı bir kenara bırakın ve sessizce bu hikayenin kollarına kendinizi atın, pişman olmazsınız..
Sevgili stoktan, beni bu anlatıcı çizer ile tanıştırdığın için sana çok teşekkür ederim. Çok keyif aldım..
Mükemmeldi..

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Ben indirdim ve içine baktım ilginçti,daha sonra sessiz ve sakin bir ortamda bir kez daha bakacağım, hakikaten ilginç.
Değerli kardeşim çok teşekkür ederim,iyi akşamlar diliyorum.

aytekincelen

Süper Üye
15 May 2010
724
193
muhteşem bir paylaşım savok 'a yürekten katılıyorum elimde olmasını,sayfalarını çevirmeyi isteyeceğim bir kitap her sayfası ayrı bir güzelikte,bu güzel paylaşım için çok teşekkürler

stoktan

Guest
27 Nis 2010
613
970
Acıbadem - İstanbul
Beğenmiş olmanıza sevindim arkadaşlar. Epey önce bulup, hayran olduğum bu eseri şimdiye kadar paylaşmamış olduğumu farkedince, acilen bu hatayı gidermek istedim.

İyi de yapmışım anlaşılan. :)

Shaun Tan'ın kendi webine de bir göz atmakta fayda var, değişik alanlardaki tüm çalışmaları hakkında aydınlatıcı olur. "Ödüle doymayan" diye tabir edilir ya, işte öyle biri...

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Toplamadığı ödül kalmış mı?
Hemen indirip göz attım. Her bir ödülü sonuna kadar hak etmiş.
Güzel paylaşım.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Çizgi diyarındaki kaliteler, diyarın saygınlığını üst seviyeye taşıyor

sayın stoktan bu kalitelerden birisi, paylaşımları da

teşekkürler, saygılar.

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,779
2,640
olağanüstü güzel , çok beğendim. Bizlere tanıttığın bu çizer ve bu eşsiz kitap için çok teşekkürler.

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
Linki yeniledim ve seçimlik link de ekledim. Ayrıca bir diğer kitabı olan Kırmızı Ağaç'ın linkini ekledim. Link için Sayın Stoktan'ın kendisine çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
98
165
denizci
Beni en çok adamın varınca valizi açtığında içinde kadınla çocuğun masada oluşu etkiledi, gerçekten muhteşem çok teşekkür ederim