Love (v01-04) (Evrensel)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,503

file

file

Hayvanlar aleminin çok ama çok güzel çizimlerinin kurgulanmış hali, her dilden dinden ırktan insan kendisi nasıl düşünürse ve hayal ederse.

file

file

Yazı ve anlatım olmadan sadece görseller ve çizgiyle bir anlatıma buyurun.

"Hayvanlar aleminde , hayvanlar ne sever ne de birbirinden nefret eder. Aşk ve nefret doğal bir bütünün parçalarıdır.
Bunu evrensel yüce bir denge olarak düşünün veya ilahi aşk olarak. İnsanlık asla böyle bir aşk deneyimlemedi."

Yukarıdaki bölüm kitabın girişinde bulunan yazı, Google Çeviri ile çevirmeye çalıştım hatam varsa kusura bakmayın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,503
file

3 ve 4 ncü evrensel kitaplar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,143
İstanbul
Hay bin kunduz! :)
Az kalsın bu muhteşem kitapları atlayacakmışım...
Hemmenn indirmek lazım...

Sizin ihtisasınız da sanırım böyle üst düzey kitapları bulup bizlere kazandırmak :) ...
Elinize, yüreğinize sağlık.
Çok teşekkürler...

atsinaa

Onursal Üye
27 Tem 2011
357
3,058
Tokat -Niksar
Love V1-V2-V3

Yazı ve anlatım olmadan sadece görseller ve çizgiyle bir anlatıma buyurun.

"Hayvanlar aleminde , hayvanlar ne sever ne de birbirinden nefret eder.Aşk ve nefret doğal bir bütünün parçalarıdır.
Bunu evrensel yüce bir denge olarak düşünün veya ilahi aşk olarak. İnsanlık asla böyle bir aşk deneyimlemedi."

Yukarıdaki bölüm kitabın girişinde bulunan yazı, Google Çeviri ile çevirmeye çalıştım hatam varsa kusura bakmayın.

Son düzenleme:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Hızlıca "Aslan" kitabını "okudum".
Geçen gün BURADAKİ konuda
değindiğimiz Brain K. Vaughan'ın
bol ödüllü kitabı "Bağdat'ın Aslanları"
(Baykuş Yayınları, Nisan 2009 )
gibi canlı, hareketli ve hüzünlüydü.

Harika kitaplar için çok teşekkür
ederim sevgili dostum...

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,204
Kamlançu
Daha önce Gandor08'in açtığı konuyla aynı olduğu için sevgili Atsinaa'nın konusunu birleştirdim. Her iki dostumuza da teşekkürler.

atsinaa

Onursal Üye
27 Tem 2011
357
3,058
Tokat -Niksar
Üstad ben konuyu aradım forumda bulamadım öyle açtım ama varmış. Demek ki forumumuz pek çok gizli hazineyi içinde barındırıyor, dikkatli bakmamız yeterli. :) Ben 4. kitabı bulamamıştım, şimdi forumda görünce iyi ki açmışım dedim kendi kendime :) Bazen yapılan hatalar iyi şeylere sebep olabiliyor.

Nejat

Guest
5 Şub 2016
320
3,104
Bir doğa belgeseli izlemiş gibi oldum. Mutlaka arşivinizde olması gereken çok güzel çizimler, tilkinin olduğu bölüm ise mükemmeldi.