Teşekkürler

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
uzun zaman önce bire bir alıpta okuduğum ve sonrasında yitip giden bu dönemi tekrar yaşatığınız için sonsuz teşekkürler..Siteniz inanılmaz,25 sene önce okuduğum kitapları tekrar burda görme ve okuma şansı bulduğum için inanılmaz mutlu oldum...bu siteyi yapan arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler ve başarılar dilerim...

md35

Kıdemli Üye
28 Haz 2013
202
708
Hoş geldiniz sayın Ahmet Akyol,
Yitip gitmiş o uzaklardaki hoş zamanları, değerli dostlarımızın fedakar ve sevgi dolu gayretleriyle tekrar yaşıyoruz.
Burada herkes var.
Burası Türkiye'nin bir profili.
Zıtlaşma, çekişme yok.
Sadece dostluk ve kardeşlik var.
Tekrar hoş geldiniz.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
Hoş geldiniz. Burada kaybettiğinizi, artık geçmişte kaldığını düşündüğünüz pek çok çizgi roman kahramanını bulacaksınız. Eski dostlarınızın yanında ismini dahi duymadığınız pek çok başka çizgi romanla daha karşılaşacaksınız. Çizgi Diyarı'nda biraz daha zaman geçirdiğinizde paylaşılanın sadece çizgi roman olmadığını, sevincin, acının, dostluğun da paylaşıldığını göreceksiniz.

Keyifli zaman geçirmenizi dilerim.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,927
İstanbul
Çizgi aleminin en renkli sitesine hoş geldiniz Ahmet bey.

Burası adeta bir zamanda yolculuk aracı gibi.. Nereye göz atsanız; ayrı bir boyuta geçiyorsunuz adeta... :)

Size keyifli yolculuklar diliyorum...

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
hoşbuldum Baltimora gerçektende şu an vaz geçilmez oldu benim için bu site...ve kendimi adeta bir zaman makinasında yolculuk ediyormuşum gibi hissetirdi...bu sitede emeği geçen tüm insanlar rın emeklerine sağlık....