Renkli Martin amca'dan kareler

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,451
8,409
İzmir
Merhabalar, dostlar. İşlerin yoğunluğu nedeniyle bir süredir devam edemediğim renklendirme işine tekrar başladım. İşte bazıları... Hepsi bitmiş durumda değil, o yüzden telaşlanmayın. :) :)

Son düzenleme:

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
Hem konu olarak hem de görsel olarak bir şölen bizi bekliyor.
Şimdiden teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,648
Gaziantep
Çok güzel görünüyor. Mehmet Ali'nin fikrini almak lazım (Çok önemli). Bu arada M.M resmini kaldırmış bir canavar resmi koymuş :)
Bana bir arkadaş bu renklendirme işini öğretse iyi olur. Teorik olarak değil, pratik...

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,451
8,409
İzmir
Çok güzel görünüyor. Mehmet Ali'nin fikrini almak lazım (Çok önemli). Bu arada M.M resmini kaldırmış bir canavar resmi koymuş :)
Bana bir arkadaş bu renklendirme işini öğretse iyi olur. Teorik olarak değil, pratik...

Abi bence hiç bulaşma... Bir sayfa için en az 2,3 saat pc başında oturuyor insan. Akıllı adam işi değil anlayacağın... :) Bizim gibi deli olman lazım. :) :) Altıncı sayfayı 1 haftada bitirebildim yemin ederim.

memogianni

Süper Üye
26 Haz 2011
897
1,849
İstanbul
Bir sayfa 2-3 saat 100 sayfa...? Aboov adamın hesap edesi geliyor, korkuyor. Yapanlara şimdi daha da fazla saygı duydum. Çalışmanın içeriği elbette önemli ama bu emek için bile insan bir okur, teşekkür eder.

12 Şub 2010
15,006
543,776

Abi bence hiç bulaşma... Bir sayfa için en az 2,3 saat pc başında oturuyor insan. Akıllı adam işi değil anlayacağın... :) Bizim gibi deli olman lazım. :) :) Altıncı sayfayı 1 haftada bitirebildim yemin ederim.

Diyar'da deliden çok ne var sevgili Dindar:)

Bu maceranın siyah beyaz hali, Martin Mystere çizimlerinin bana pek sevimli gelmeyenlerindendir. Özellikle Tay Büyük Albüm serisinde sevmediğim çizimler çok var.

Ama renklendirilmiş halini görünce bayağı hoşuma gitti
Okumak için sabırla bekleyeceğim

Akıllı adam temkinlidir
Gideceği menzil bellidir
Delinin sağı solu belli olmaz
Bir bakmışsın ışık hızını geçmiştir
Diyar Delileri çizgi roman forumu kavramına çağ atlatmış
Her gün de yeni deliler katılıyor kervana
Hepsini seviyorum, bende de azıcık delilik var da:)

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
Ellerinize sağlık çok güzel görünüyor.
Bu diyarda görecek ve öğrenecek çok harika paylaşımlar oluyor.

Saygılarımla,

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Sana Almanların yaptığı renklendirmeyi göndermiştim. Açık yüreklilikle senin çalışmanın onlarınkinden daha iyi olduğunu söyleyebilirim, sevgili Dindar.

Hârika gidiyor. Ellerine sağlık.