Site çok yavaşladı

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,465
Kendi Koltuğunda
Sayın admin ve yöneticilerin dikkatine! Zaman zaman sitede öyle yavaşlamalar oluyor ki, inanın insanın kahve yapası geliyor. Bu akşam dersen sayfalar hiç açılmıyor, acayip bir yavaşlık var sitede. Hızımı merak edenlere 8 megabit hız var. Bazen çift mesaj yazanlar oluyor, işte bu o yavaşlıktan oluyor; bağlanırken sayfa duruyor ve kişi 2 kez masaj yazıyor bu esnada..
Duyurulur...

Moderatör tarafında düzenlendi:

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,315
Adana
Sayın admin ve yöneticilerin dikkatine! Zaman zaman sitede öyle yavaşlamalar oluyor ki, inanın insanın kahve yapası geliyor. Bu akşam dersen sayfalar hiç açılmıyor, acayip bir yavaşlık var sitede. Hızımı merak edenlere 8 megabit hız var. Bazen çift mesaj yazanlar oluyor, işte bu o yavaşlıktan oluyor; bağlanırken sayfa duruyor ve kişi 2 kez masaj yazıyor bu esnada..
Duyurulur...

Aynen katılıyorum sevgili üstadım... Bu akşam bağlanmam neredeyse 10 dakika sürdü... Ayrıca şu anda da sayfalar çok ağır değişiyor...

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,148
İSTANBUL
Baymelikli haklı site nedense çok yavaşladı benim hızımsa 16mb bizim hızda problem yok denemek için başka siteye tıklıyorum hemen geliyor ama burada bir konuya gireyim diyorum; mutfağa gidip zoralet alıyorum geliyorum, 3 fırt içiyorum bakıyorum yavaş yavaş ancak açılmış.:) Kestanane kebap acele cevap.:)

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,148
İSTANBUL

Adamın da zorelet canını çektirdin. Evde de zoralet yok nidecez şimdi ey muratusta!?:'

Beymelikli18 buyur dostum Zoralet, sana like verdim ya, site ağırlaşmış ya,
3 dakika 2 salise, onu bekledim, o sırada yaptım sana zoraleti. Afiyet olsun. :)

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,361
12,903
iskenderun-Hatay
Geçekten de bilgisayarım üfürükten teyyare sitelere bile yıldırım hızında girerken Çizgi Diyarı'na kaplumbağa hızında giriyor; o nedenle çoğu konuya teşekkür mesajı yazamadan paylaşımları indirdim..

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
Aklıma gelmedi değil bölgesel bir sıkıntı da olabilir, şu an bir sıkıntı yok gibi.

Akşam üzeri baya bi zorlanıyordum.

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,148
İSTANBUL
Bölgesel olduğunu zannetmiyorum 8 mb yavaş diye 16 mb internet aldım yani baya hızlı; diğer sitelere hemen giriyor. Bizde bir sorun olsa diğer sitelerde de aynı problemlerle karşılaşırdık. Bu arada 5 Zoraletimi yaptım. :)

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,465
Kendi Koltuğunda

Beymelikli18 buyur dostum Zoralet, sana like verdim ya site ağırlaşmış ya 3 dakika 2 salise onu bekledim o sırada yaptım sana zoraleti afiyet olsun. :)

Bütün kavonozdaki zoraletleri içtin banada ikram ettin teşekkür ederim dostum bu zoralet sohbeti gerçekten hoşuma gitti.:d

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Sitede yavaşlama var.Sayfalar çok geç açılıp kapanıyor.Bilhassa Giriş sayfasına dönüşte bir hayli bekleniyor.

Ben sitede çizgi roman dışındaki bütün başlıkların kapatılmasını öneriyorum.Sitede sadece çizgi roman olsun.

Selam ve sevgiler..

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
Sitede yavaşlama var.Sayfalar çok geç açılıp kapanıyor.Bilhassa Giriş sayfasına dönüşte bir hayli bekleniyor.

Ben sitede çizgi roman dışındaki bütün başlıkların kapatılmasını öneriyorum.Sitede sadece çizgi roman olsun.

Selam ve sevgiler..

kabul edenler , etmeyenler... kabul edilmedi. hiç olacak şeymi üstat..en basitinden örneğin diyarın e - kitap bölümü var ki ?şimdi o bölümü kaldırsalar, yazık olmaz mı? olur. insanın içi acımaz mı? acır.. üzülmez mi? üzülür.. bak bu en basitiydi. diğerlerini hiç söylemiyorum.

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,208
Germany
Arkaşların dedikleri çok doğru. Site son zamanlarda çok yavaşladı. Her zaman böyle yavaş değil ama genelleme yaparsak çoğunlukla yavaş. DSL 50000'lik bağlantım var (50 Mbit/s). Buna rağmen çok yavaş. Biraz abartı olacak ama site açılana kadar kahve yapıp gelir ve bir konuya tıkladığınız da o konu gelene kadar da kahvenizi içersiniz. Diğer sitelerde problem yok. Bunu yazmadan önce deneme amacıyla yüzlerce siteye girip çıktım hiç problem yok, anında görüntü. Kanımca DNS veya DynDNS Server'de bir problem var (Domain Name System - Dynamic Domain System). Saygılar.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,465
Kendi Koltuğunda
Arkaşların dedikleri çok doğru. Site son zamanlarda çok yavaşladı. Her zaman böyle yavaş değil ama genelleme yaparsak çoğunlukla yavaş. DSL 50000'lik bağlantım var (50 Mbit/s). Buna rağmen çok yavaş. Biraz abartı olacak ama site açılana kadar kahve yapıp gelir ve bir konuya tıkladığınız da o konu gelene kadar da kahvenizi içersiniz. Diğer sitelerde problem yok. Bunu yazmadan önce deneme amacıyla yüzlerce siteye girip çıktım hiç problem yok, anında görüntü. Kanımca DNS veya DynDNS Server'de bir problem var (Domain Name System - Dynamic Domain System). Saygılar.

Bu durumlarda aylık kavanoz tipi zoralet alacaksın yaşlı kurtum bizim gibilere atık beklerken zoralet içme fırsatı doğuyor...İç zoralet işlerini kolay hallet.Yavaşlılığın çaresi sıkılmadan forumun içeceği zoralett...

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Çetin Altan bir zamanlar demişti ki Bu ülkede sorunlar egemenlerin bir yerlerine batmadıkça çözülmez.

Çay, kahve idare edeceğiz artık..

mustibey

Süper Üye
23 Ara 2010
2,166
4,981
Değerli arkadaşlar aynı sıkıntı bende de var, Hani yakın bi zaman kadar böylesine "ağır-aksak" değildi. Gel gör ki şimdi "saç-baş" yolduruyor (Bereket bu konuda şanslıyım!). Medyadaki yazar-çizer kısmı da son zamanlarda bir hayli yakınmakta. Bu, servis sağlayıcının kasım ayının ilk haftasına kadar bir taktiği olmasın?

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,465
Kendi Koltuğunda
Yavaşlamalar yine başladı duyurulur.Bağlantı hızımı 20 megabit/sn ama yine takılıyor.Diğer siteler yıldırım gibi acaba bir zoraletmi yapsam kendime.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,465
Kendi Koltuğunda
Arkadaşlar bugün inanılmaz derede yavaş bağlanıyor 2 kupa zoralet içtim her sayfa bağlantısı için ilgililere duyurulur bazen data error yazısıda çıkmadı degil acaba sitemi çöktü dedim şeytan kulağına kurşun...

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,279
Sitemizin trafik kotası düşürülmüş arkadaşlar. Durum onu gösteriyor.