Geçici Problemde Mesaj Başlığı Kaybolan Konular

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,806
Hepimize geçmiş olsun böyle ufak badireler olacak önemli olan düzlüğe çıkabilmek,
kayıp olan 2 gün içerisinde paylaşımda bulunulan konuları değerli arkadaşlarımızdan sitede yeniden görmek için ufak bir çalışma yaptım kendimce. Anlayışlarına sonsuz teşekkür.

Kinowa üstadın Tex serisinden
Teks AD-DE Yayınları - 08 Kutsal Dağ
Teks AD-DE Yayınları - 06 Siyular
Teks Maceraperest - Maxi 8 Zırhlı Tren
Teks ÖZEL Albüm 1 - Büyük Macera

Teks Ceylan Yayınları 115 - Savaş yerinde kan (186'lık Seri)
Teks Ceylan Yayınları 116 - Korkunç şantaj

Mehmet Ali kardeşimizden,

Örümcek Adam Bilka Yayınları 179
Conan Süper Cilt Alfa Yayınları Sayı 005 Kan Kulesi

Ertuğrul Üstad'dan
Apache Skies / Apaçi Gökleri Sayı - 3
Apache Skies / Apaçi Gökleri Sayı - 4
Conan 86'lık seriden paylaşımlar
Conan Marvel Grafik Dizisi(1989-1990)Sayı 01 - Yağmacı Conan
Dark Horse Comic Kral Kull Sayı 01
Dark Horse Comic Kral Kull Sayı 02

İlk gözüme çarpan konular bunlar oldu yada sitede yeniden görmeyi arzuladıklarımın başındakiler bunlar oldu.(Algıda seçicilik)

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,673
TAM 35
Kardeşim Kan Kulesini az önce yeniledim.Özverili çalışman için de çok teşekkürler.Bu arada benim yükleyemediğim konularımı indirmiş olan arkadaşlar var ise kendi adlarına foruma tekrar yükleyebilirler.Bu konu da benim açımdan hiç bir sorun olmaz.Önemli olan kaybettiğimiz konuların tekrar kazanılması.

Son düzenleme:

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,403
hepimize gecmis olsun .. 2 günlük kayip birsey sayilmaz.. en kisa zamanda tümünü yeniden yüklüyorum.. tekrar bulusmak ne güzel.

Son düzenleme:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Bunada şükür,tamamını kaybetsek daha üzücü olurdu eksikleri bu akşam tamamlarız inşaalah,temennim bir daha böyle bir sıkıntı yaşamayız,hepimize geçmiş olsun

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Evet hepimize büyük geçmiş olsun arkadaşlar.Sizi bilmem ama ben bayağı endişelendim.Hemen Tsubasa'ya ulaştım ve sorunun kaynağını öğrenince rahatladım.Şimdi ben de kolları bir an önce sıvayıp, varsa eğer şu eksik gedikleri kapamaya çalışayım.Her halde Mr.No listeleri kayboldu.Onlarıda tekrar oluşturmaya çalışacağım.
Herkese kolay gelsin.

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,396
Deliler Köyü
dün gece deli oldum :), giden gitsin onda değilim tekrar yükleriz elimizdekileri de..., site gitti sandım, ben biraz iptidai adamımdır, üşenmekten değil ama uyum sağladığım ortamı kaybetmek üzerdi, neyse ucuz atlattık diyelim, adminlerden tek dileğim yedeklemeleri sağlam bir şekilde almaları, 2 gün birşey değil en fazla 2 3 saat fazla mesai yaparız, ama forum toptan giderse üzülürüm...