Rapidden indirme yaparken bir kolaylık

Esin Mert

Kıdemli Üye
24 Tem 2009
215
51
Herhangi bir yorum almadığım için mesajı sildim. Yardımcı olmak istemiştim. Herkese teşekkürler!!!!!!!!

Rapidden indirme yaparken bir kolaylık

RapidShare sitesinden bilgisayar başında beklemeden, güvenlik kodlarını yazma gereği duymadan dosyaları indirmek için bire bir program.Kullanımı çok basit.Programı açın, site adresini kopyalayın . O link otomatik programa alınır.(kopyala yapıştır yapmaya gerek yok, açılan rapid sayfasındaki adresi işaretleyip kopyala dendi mi, programa adres otomatik gidiyor. Bu şekilde istediğiniz kadar adresi sıralayabilirsiniz).Siz sadece başla deyin yeter.O sırasıyla hepsini indirir. Arada bir modemi kapatıp açarsanız bekleme sürelerini de kısaltmış olursunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,046
10,053
Herhangi bir yorum almadığım için mesajı sildim. Yardımcı olmak istemiştim. Herkese teşekkürler!!!!!!!!

Sildiğiniz mesajı geri yükledim. Konularınıza yorum alamadığınız zaman mesajlarınızı silmek verilebilecek en kötü tepkidir ve hoş karşılanmaz :)

Lütfen bir daha silmeyiniz , geri yüklemesi zor oluyor :)

Esin Mert

Kıdemli Üye
24 Tem 2009
215
51
Kusura bakmayın, ben öyle düşünmemiştim. Yalnız o programın güncellenmesi gerekiyor. Mesajdaki eski versiyon çalışmıyor.

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,796
Darkwood
ben jdownloader kullanıyorum rapidin dışında yaklaşık 50 civarı indirme sitesinide destekliyor. alternatif olarak deneyebilirsiniz...

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Serkan haklısın jdownloader çok iyi bir program.Üstelik sitelerdeki videolar içinde tek çözüm.Yani sitelerde indirilme imkanı görünmeyen videolarıda rahatlıkla indirebiliyor.Ama ben rapid için rapidexpresi kullanıyorum.Çoğu zaman 15 dakikalık bekleme süresini beklemiyor.Sanırım rapidin açıklarını çok iyi yakalıyor.

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,796
Darkwood
video dosyalarını vdownloader ile indirmeyi dene bence istediğin formatta indiriyorsun jdownloader ile video dosyalalarını genelde flv olarak indirebiliyorsun ki ben onu tercih etmiyorum...