daredevil ve punisher..

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,555
Midgard
Punisher Ravage sayesinde diğer süper kahramanlara göre bi hayli var zaten. Daredevil için 10-15 sayıyla yetiniyoruz. O konuda bende isterim :D Ayrıca Punisher'a bir yenisi eklenecek ilerki günlerde :)

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,505
Punisher Ravage sayesinde diğer süper kahramanlara göre bi hayli var zaten. Daredevil için 10-15 sayıyla yetiniyoruz. O konuda bende isterim :D Ayrıca Punisher'a bir yenisi eklenecek ilerki günlerde :)

ravage kardeşimin eklediklerini okudum..sağolsun varolsun..keşke seriye devam etseydi..:) yeni puniyide 4 gözle bekliyorum..:cool:

_TaniS_

Kıdemli Üye
17 Ağu 2013
110
301
istanbul
Ben çizgi roman dünyası ve çizgi diyarı'nda yeni bir kişilik olarak Daredevil'in iç dünyasına giriyorum :) okudukça paylaşımlar yapmaya çalışırım...

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,695
paylaşım derken herkes çr sanır yalnız. :) yorumlardan bahsettiğini belirt istersen :p çeviri balonlamaya başlamayacaksın herhalde :)

_TaniS_

Kıdemli Üye
17 Ağu 2013
110
301
istanbul
paylaşım derken herkes çr sanır yalnız. :) yorumlardan bahsettiğini belirt istersen :p çeviri balonlamaya başlamayacaksın herhalde :)

yok ben okudukça yorum topicleri acıyorum. yorumun altınada dijital platformda okudğum çizgi romanı ekleyebilirim diye düşünmüştüm :) ama şu anda bilemedim yapabilir miyim diye :)

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,555
Midgard
Valla grafikerlik yok bende aslında =))
Çevirmenlik daha çok işime gelir ama ingilizcemde çwviri yapacak kadar iyi değil :)
O yüzden bana öğrenmesi daha kolay gelen balonlama =)
Ama tabi daha çok erken. :)

Erken değil aslında. Yani balonlamaya başlamak için hiç bir zaman erken değildir. Kendinizi zamanla geliştirdiğiniz bi olay olduğu için ne kadar erken başlansa o kadar iyi diyebilirim :D Ha bir de balonlamaya başlayacaksanız comics serileri grafik işi istediği için biraz zorlayabilir :D

_TaniS_

Kıdemli Üye
17 Ağu 2013
110
301
istanbul
Erken değil aslında. Yani balonlamaya başlamak için hiç bir zaman erken değildir. Kendinizi zamanla geliştirdiğiniz bi olay olduğu için ne kadar erken başlansa o kadar iyi diyebilirim :D Ha bir de balonlamaya başlayacaksanız comics serileri grafik işi istediği için biraz zorlayabilir :D

Yok ya erken derken ben simdilik cizginroman okumaya az zaman ayırabiliyorum. Balonlama yaparsam hic okumaya zaman ayiramam bu sefer =) isim geregi yogunum. Zamanla daha cok vakit yarattikca kırık linkler ve balonlamaya baslıcam hayırlısıyla =)

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,695

olur öyle deneme tahtası gibi iş koydururum ben ona :) benim denetimimden geçecek bir gün başlayacaksa balonlamaya ona göre iddia olayını düşünün :)