Corto Maltese Çizgi Romanının Çizgi Filmi Varmış Nerede Buluruz?

servetezer

banned
2 Mar 2013
32
9

Bu sitede Tex'in filmi varmış adı ne diye yazdım sağ olsun bir arkadaş filmin orijinal adını dahası indirme linklerini yazdı filmi indirdim ve zevkle izledim Corto Maltese çizgi romanının da çizgi filmleri varmış eğer bu çizgi filmleri indirebileceğim bir site varsa yazan olursa çok sevinirim ayrıca bildiğiniz çizgi romanların çizgi filmlerini biliyorsanız hele bir de indirme linkleriyle beraber yazarsanız çok makbule geçer.

rehaulku

Yeni Üye
6 May 2012
27
35
Istanbul
5 Tane

Bu sitede Tex'in filmi varmış adı ne diye yazdım sağ olsun bir arkadaş filmin orijinal adını dahası indirme linklerini yazdı filmi indirdim ve zevkle izledim Corto Maltese çizgi romanının da çizgi filmleri varmış eğer bu çizgi filmleri indirebileceğim bir site varsa yazan olursa çok sevinirim ayrıca bildiğiniz çizgi romanların çizgi filmlerini biliyorsanız hele bir de indirme linkleriyle beraber yazarsanız çok makbule geçer.

5 tane çizgifilmi varmış. imdb'de:

Ben onları zamanında youtube da seyrettim. Orada filmler bir konuyor, bir kalkıyor. Zaman içinde hepsini seyredersiniz. Kolay gelsin.

toxine

Onursal Üye
11 Mar 2013
995
3,267
Tespit edilemedi
Söylediğiniz iyi oldu. Biraz araştırdım.

Uzun metrajlı 5 animasyonun isimleri şöyleymiş. FR

1. Corto Maltese La Cour secrète des arcanes +
2. La Ballade de la mer salée +
3. Sous le signe du Capricorne +
4. Les Celtiques -
5. La Maison dorée de Samarkand +

+ Türkçe altyazısı mevcut. Yeterli mi henüz bilmiyorum.
- Türkçe altyazısına rastlamadım. İngilizcesi mevcut.

Uygunsa alıntı linkleri buraya ekleyebilirim. Belki kendim upload yapmam en iyisi. İsterseniz denerim. Bir de 4 nolu animeyi henüz indirmedim. upload edilen siteye üye olmadığım için 3-4 saate anca iner.

Bu yazı buraya uygun değilse silebilirsiniz.

servetezer

banned
2 Mar 2013
32
9
teşekkürler usernameno99

eğer Les celtiques çizgi filmine alt yazı yazabilirseniz çok sevinirim ayrıca konuyu daha da araştırdım ve bunları yazdım

corto maltese hastasıyım bu çizgi romanın tüm çizgi filmlerini bilen var mı

hugo pratt ın corto maltese çizgi romanının hastasıyım ve çizgi filmlerini keşfettim zevkle izliyorum imdb de 5 adet çizgi film gözüküyor

Corto Maltese: La cour secrète des Arcanes (2002)
Corto Maltese: La maison dorée de Samarkand (2004)
Corto Maltese - Les celtiques (2003) (TV Movie)
Corto Maltese - Sous le signe du capricorne (2002)
Corto Maltese - La ballade de la mer salée (2003)
bunlardan Les celtiques hariç diğer 4 ünün divxplanet.com altyazı sitesinde alt yazıları var

benim ricam şu Les celtiques çizgi filmine birisi altyazı yazabilir mi bu çizgi film yotube de var ayrıca bir ricam da şu corto maltesin imdb deki 5 çizgi filminin dışında youtube de şu çizgi filmleri de var

Corto Maltese - Different Romeos, other Juliettes
Corto Maltese - the Leopard men
Corto Maltese - Piece in O'Minor for harps and nitro
Corto Maltese - Heads and mushrooms
Corto Maltese - Banana conga

bu çizgi filmlerden başka çizgi filmleri de var mı ve birisi lütfen bu enfes çizgi filmlere altyazı yazarsa süper olur.

Son düzenleme:

servetezer

banned
2 Mar 2013
32
9
corto maltese in sibirya macerası için yazdığınız indirme linki nasıl kullanılıyor

bir türlü filmi indiremedim linkin nasıl kullanıldığını yazarsanız iyi olur

toxine

Onursal Üye
11 Mar 2013
995
3,267
Tespit edilemedi
servetezer Türkçe altyazı hazırlamayı (senkron nasıl yapılıyor ki?) hatta çeviri yapmayı isterdim.

Ama "Les Celtiques" linkini verebilirim. Bu linkteki film dvdrip sanırım. İndirmedim (4 saat bekleyemedim) Buna altyazı hazırlayan olursa tabiki bende çok teşekkür ederim.

İngilizce alt yazı (tam uyumlu mu bilmiyorum ama türkçe için kaynak olabilir.)

Sanırım TV serisi de var. Tarihi çok eski olduğundan bulunması zor olabilir.

Uploading.com içinse "Use Download Accelerator" pasif olursa indirirsin.