talep edilirse

rustyserem

Yeni Üye
3 Tem 2009
18
34
Sevgili arkadaşlar,
Sayın üye Serkan' a istenilen ve bende mevcut ise maceraları upload yapmamı sundum fakat talep gelmedi kendisine saygılar. Yayınlanmış tüm maceralar listesi mevcut eğerlim isteyen olursa ve bende mevcutsa macerayı veya kısmını upload yapayım. Önemli olan macerayı okumak eksik kalmamak.

Saygılar
Rustyserem

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Sevgili arkadaşlar,
Sayın üye Serkan' a istenilen ve bende mevcut ise maceraları upload yapmamı sundum fakat talep gelmedi kendisine saygılar. Yayınlanmış tüm maceralar listesi mevcut eğerlim isteyen olursa ve bende mevcutsa macerayı veya kısmını upload yapayım. Önemli olan macerayı okumak eksik kalmamak.

Saygılar
Rustyserem

Değerli arkadaşım Serkan kardeşimizin şu an işleri oldukça yoğun olduğundan dolayı, maalesef bizlerle çok fazla beraber olamıyor.O yüzden mesajınızı okuyamadığı için haliyle cevap yazamamıştır.
Diğer teklifinize gelince forumumuzda bir çok eksiğimiz mevcuttur.Eğer elinizde varsa ve eklerseniz bütün çizgiroman severler memnun olcaklardır.Böylece eksik maceralarımızda tamamlanmış hale gelecektir.
İlginiz ve teklifiniz için çok teşekkürler.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,143
sevgili rustyserem hastaya ilaç sorulurmu forumumuzdaki eksikleri paylaşırsan bütün arkadaşlar sana minnettar olur,şahsen ben büyük bir merakla bekliyor,şimdiden teşekkür ediyorum

Perpetual

Yeni Üye
19 Ağu 2009
57
5
ben de elindekileri ekleyebilirsen çok sevinirim.elindekilerin listesi var mı, mesela neler var burada olmayan ?

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,796
Darkwood
Sevgili arkadaşlar,

Saygılar
Rustyserem

sevgili kardeşim neptun dostumunda söylediği gibi elde olmayan sebeplerden dolayı bir süre forumdan ayrı kaldım... mesajına cevap veremememin hiç bir ard niyeti kesinlikle yok... ayrıca çokta güzel bir haber vermişsin bizlere elbetteki forumumuzun gelişmesi ve daha çok kitleye bu güzel eserleri ulaştırmaktan daha güzel ne olabilir... bekleyenlerden olacağım... şimdiden teşekkürler...

mnyyf1453

Süper Üye
9 Tem 2009
500
130
kardeşim dogru söylüyor hastaya ilaç sorulmaz
şimdiden eline saglık kardeşim

İnan.!...............ama yalnızca bildiğin gerçeklere

Güven.!...........ama yalnızca içinde bağlandıklarına.

Sev.!................ama yalnızca hak edenleri.

paylaş.!...........ama yalnızca değerini bilenlerle.