Çizgi Diyarı Android uygulaması..

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
586
ÇizgiRomana gönül vermiş dostlara selam olsun.. :)

Çizgi Diyarı'na telefonlarımızdan veya tabletlerimizden erişmek için önce tarayıcı açıyorduk sonra bağlantı adresine tıklayıp öyle giriyorduk.
Şimdi bukadar uğraşmaya gerek yok, yani kişisel emek sonucu ÇizgiRoman Diyarı'na bir tıkla erişebilmek için, Android telefon ve tabletler için ÇizgiDiyarı Uygulaması yaptım.
Bu uygulama ile internet browserine gerek kalmadan tek tıklama ile ÇizgiRoman Diyarı'na giriş yapılabilecek..

f22j8.jpg

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
586
Fazla bir şey anlamadım ama heralde iyibir şey yapmışsındır..

Yapmışolduğum şey, ceptelefonları ve tabletler için Android uygulamasıdır, yani Çizgi Diyarı'na tarayıcı browserine gerek kalmadan, tek tıkla Çizgi Diyarı forumuna erişim sağlamaktır..
Haa, ben telefonumda veya tabletimde internete giripte, browsere Çizgi Diyarı arattırma şeklinde giriş yapılırsa-ki (genelde öyle) uzun vadede işlem yapmmamak adına bu uygulamayı yaptım..

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili dostlar, benim gibi yaşı geçkinler, bilgisayar özürlüler için anlaşılması zor ama bunu "kısa yol" olarak kabul edin, Cep telefonu ya da tablet bilgisayarlarda yani android işletim sistemi kullanılan cihazlarda tek tıklamayla çizgi diyarına giriş yapabileceksiniz.. Facebook, twitter gibi bir uygulama.. Sırada iphone uygulaması var herhalde.. Bir adım daha ileriye götürdüğünüz için size teşekkür ederim..Saygılarımla..

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
586
Ne yapıyorsak, hep ÇizgiRoman sevdamızdandır. Çizgiroman öyle bir sevdaki insanı uçsuz bucaksız diyarlara sürüklüyor. Bu sevdamız adına birşeyler yapabiliyorsam
Hep biyerlerde çizgilerin o sonsuz sihiri sayesinde olmuştur. Burda emeklerimize bir cevap yazan, bir teşekkür eden/edemeyen ÇizgiRoman dostlarına ben çok teşekkür ederim.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,482
Güzel bir çalışma olmuş.
Emekleriniz için teşekkürler.
Evet , dediğiniz gibi herşey çizgiroman sevdası adına ...

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,347
12,824
iskenderun-Hatay
Gerçekten de çizgi roman sevdası bambaşka bir şey..Ama şu da bir gerçek ki bizim nesil (yaşı 40'ayakın ve üstü) öldükten sonra artık çizgi roman okuyan kalmayacak o yüzdendir ki Çizgi Diyarı sitesi bizim kutsal totemimiz gibi, totemimize el sürenin kafa derisini yüzeriz..:)

CAMOKA

Süper Üye
13 Ocak 2010
177
586
Gerçekten de çizgi roman sevdası bambaşka bir şey..Ama şu da bir gerçek ki bizim nesil (yaşı 40'ayakın ve üstü) öldükten sonra artık çizgi roman okuyan kalmayacak o yüzdendir ki Çizgi Diyarı sitesi bizim kutsal totemimiz gibi, totemimize el sürenin kafa derisini yüzeriz..:)
Yaşımız nekadar 40'a varsada, ''acun'a bedel oğul'' gibi, ikinci evladımızdır ÇizgiRoman.. Aaahhyaakk :Ğ

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili camoka ben de kullanıyordum ancak şimdi sürekli olarak kesinti oluyor, reklam girişi gibi 4-5 saniye siyah bir görüntü çıkıyor.
Yeniden düzenleme yapabilirseniz çok makbule geçer.