ComicRack TR (Android işletim sistemi için)

ComicRack TR (Android işletim sistemi için)

Görüş ve Önerileriniz

Like Tree8Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-08-2012, 16:56   #1

CEMOKA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 540
•Rep Seviyesi :
CEMOKA is a glorious beacon of lightCEMOKA is a glorious beacon of lightCEMOKA is a glorious beacon of lightCEMOKA is a glorious beacon of lightCEMOKA is a glorious beacon of lightCEMOKA is a glorious beacon of light
Standart ComicRack TR (Android Çizgiroman Okuyucu) 1.80
ComicRack TR (Android'de Çizgiroman Oku)

ComicRack bilen, bilir cbr, cbz uzantılı çizgiromanları pc'de okuyabileceğimiz bir proğramdır.
Şimdi ise; Android işletim sisteminde (telefon ve tablet) okuyabileceğimiz bu proğram artık Türkçeleştirilmiştir..

ComicRack TR (ÇizgiRomanOkuyucu)
Uygulama Adı : ComicRack
Uygulama Sürümü : 1.80
Uygulama Dili : Türkçe
Desteklenen Cihazlar : 2.1 ve üzeri
Uygulama Platformu : Android Telefonlar, Android tabletler vb..
Uygulamanın linki:
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Uygulama Açıklaması : ComicRack ile Android cihazınızda istediğiniz her yerde çizgi romanlarınızı okuyabilirsiniz..
ComicRack Android için telefonlar ve tabletler için optimize edilmiş ve her yerde istediğiniz çizgiromanlarınızı ComicRack ile okumanızı sağlar.
USB üzerinden Android cihazıa atacağınız çizgiromanları kalitesinde azalma olmadan yarısı boyutunda yapar eşitleme sırasında optimize boyutta olabilir.
ComicRack kitaplığınızdan rastgele kapakları gösteren bir Live Wallpaper içerir. Hatta çift dokunarak okumaya başlayabilirsiniz.

Kısa özellikler :
• telefonlar ve tablet için optimize
• Okuyuma için Tek ve Çift sayfa görüntüleme
• Gelişmiş yakınlaştırma modları
• Otomatik ve çift dokunuş kaydırma
• Mangalar için sağdan-sola okuma modu
• Renk ayarlamaları
• Küçük cihazlar için Otomatik sayfa kırpma
• Tam kütüphane listeleri ile yönetimi ve arama
• Windows için ComicRack ile USB senkronizasyon
• Doğal olarak CBZ ve CBR okumayı destekler
• Windows için ComicRack ile birlikte kullanıldığında CBZ, CBR, CB7, TCMB, PDF destekler
• Live Wallpaper
• Uygulama Widget
• Twitter entegrasyonu

İyileştirmeler :
• Bir önceki sürümde "Okuyucu Girişi" hatası düzeltmesi yapılmış
• Birkaç küçük iyileştirmelerle kullanım için daha stabilize haline getirilmiş

(bu konuyu, ÇizgiRoman ile ilgili gerekli araçlar bölümüne taşınırsa, daha yararlı olur..)

İyi Kullanımlar..

Konu CEMOKA tarafından (22-03-2017 Saat 10:24 ) değiştirilmiştir.
CEMOKA isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 18-08-2012, 22:22   #2

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
excolizma is on a distinguished road
teşekkürler
excolizma isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 19-08-2012, 00:38   #3

hadon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 183312
•Rep Seviyesi :
hadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond repute
Teşekkür ederim arkadaşım. Daha birkaç gün önce foruma "Android tabletimde çizgi roman okuyabileceğim bir uygulama tavsiye eder misiniz?" diye sormuştum. Arkadaşlar birkaç güzel program tavsiye ettiler ama tablet şu ara bende olmadığı için henüz deneyemedim. Bunu da hemen indireceğim.

Peki bunu nasıl kuracağız?
Alt 07-09-2012, 12:26   #4

•Rep Seviyesi :
CEMOKA is a glorious beacon of lightCEMOKA is a glorious beacon of lightCEMOKA is a glorious beacon of lightCEMOKA is a glorious beacon of lightCEMOKA is a glorious beacon of lightCEMOKA is a glorious beacon of light
Alıntı: hadon´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Teşekkür ederim arkadaşım. Daha birkaç gün önce foruma "Android tabletimde çizgi roman okuyabileceğim bir uygulama tavsiye eder misiniz?" diye sormuştum. Arkadaşlar birkaç güzel program tavsiye ettiler ama tablet şu ara bende olmadığı için henüz deneyemedim. Bunu da hemen indireceğim.

Peki bunu nasıl kuracağız?

Rica ederim kardeş..
Zaten; sizin "Android tabletimde çizgi roman okuyabileceğim bir uygulama tavsiye eder misiniz?" başlıklı yazınızı görince ve bende android telefon ve tabletimde çizgiroman okuyabilmek amacıyla, hemen proğramını araştırdım ve ComicRack adlı bu uygulamayı ingilizce ve ücretli sürümüne denk geldim. Hemen proğramın full sürümünü, bulup Türkçeleştirdik ve değerli çizgiroman severlere paylaşıma açtık

Normal, android proğram kurar gibi kurabilirsiniz.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] resimli anlatım var

1-Telefon'dan/Tablet'ten GooglePlay Android market'e girin ve EsFile Explorer diye aratın indirin ve kurun.
(PC'den yüklemek için: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
dosya yöneticisini indirin ve Tablet veya Telefonunuza kurun
2-ComicRack TR rar'dan çıkarın ve Hafıza Kart dizinine atın.
3-azönce yüklediğiniz EsFile Explorer'i telden/tabletten açın
4-azönce Hafıza Kart dizinine attığınız ComicRack TR.apk uzantılı proğramın üzerine tıklayın, proğramın yükleme bölmü açılacak, yükle diyin.

Bukadar..
CEMOKA isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2012, 12:27   #5

•Rep Seviyesi :
Peki bunu nasıl kuracağız?[/QUOTE]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] resimli anlatım var

1-Telefon'dan/Tablet'ten GooglePlay Android market'e girin ve EsFile Explorer diye aratın indirin ve kurun.
(PC'den yüklemek için: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
dosya yöneticisini indirin ve Tablet veya Telefonunuza kurun
2-ComicRack TR rar'dan çıkarın ve Hafıza Kart dizinine atın.
3-azönce yüklediğiniz EsFile Explorer'i telden/tabletten açın
4-azönce Hafıza Kart dizinine attığınız ComicRack TR.apk uzantılı proğramın üzerine tıklayın, proğramın yükleme bölmü açılacak, yükle diyin.

Bukadar..

Konu CEMOKA tarafından (07-09-2012 Saat 12:33 ) değiştirilmiştir.
Alt 07-09-2012, 17:31   #6

mystére - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1089
•Rep Seviyesi :
mystére has much to be proud ofmystére has much to be proud ofmystére has much to be proud ofmystére has much to be proud ofmystére has much to be proud ofmystére has much to be proud ofmystére has much to be proud ofmystére has much to be proud of
Perfect Viewer hem her tür dosyayı açıyor, hem de ücretsiz bir uygulama. Ben onu kullanıyorum. Yine de teşekkürler.
mystére isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2012, 17:35   #7

•Rep Puanı : 50488
•Rep Seviyesi :
cemalnacitolga has a reputation beyond reputecemalnacitolga has a reputation beyond reputecemalnacitolga has a reputation beyond reputecemalnacitolga has a reputation beyond reputecemalnacitolga has a reputation beyond reputecemalnacitolga has a reputation beyond reputecemalnacitolga has a reputation beyond reputecemalnacitolga has a reputation beyond reputecemalnacitolga has a reputation beyond reputecemalnacitolga has a reputation beyond reputecemalnacitolga has a reputation beyond repute
Güzel bir paylaşım ,
çizgi roman üzerine
Pc,Tablet ve telefon her tür programın paylaşılması güzel olur.
cemalnacitolga isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2012, 19:07   #8

hadon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 183312
•Rep Seviyesi :
hadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond repute
Alıntı: CEMOKA´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Çok teşekkür ederim dostum.
Alt 24-06-2013, 14:19   #9

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
eyoruk is on a distinguished road
Teşekkürler..
Ama ben ComickRack indiremedim, başarısız diyor..
Es File indirildi.
Ayrıca ÇR okumak için MoonREADER ,Perfect Viewer programlarını denedim ama açamadım.MoonReader açmadı bile ,P.Viewer ise sadece tek sayfa gösterildi kullanamadım
eyoruk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13-11-2014, 17:16   #10

•Rep Seviyesi :
ComicRack TR (Android işletim sistemi için) 1.77 sürümüne güncellendi..
Beymelikli18 likes this.

Bookmarks

Seçenekler
Stil