Bakım ve Onarım Bölümü

sinerji

Kıdemli Üye
7 Ağu 2010
171
445
EGE
Değerli çizgi roman gönül dostları

çizgi roman kültürüne gönül vermiş birisi olarak her fırsatta takip etmeye çalıştığım
çizgi romanları ,eminim benim kadar sizlerde en iyi kalitede okumak ve saklamak isterdiniz.bu güzel sitemizde büyük emekler verilerek taranıp paylaşılan kitapları ,malesef ilk günkü güzelliğiyle koruyup saklama sanşımız yok.fakat bilgisayar
ve birkaç düzenleyici proğram bilgisi olan arkadaşlar için taranmış bu eserleri tekrar düzenlemek ve bizlere kazandırmak eminim benim kadar onlarıda mutlu edecektir.
bu sebebten başlıktada belirttiğim "Bakım ve Onarım Bölümü " adı altında ,değerli admin arkadaşlarımızın onayı olursa bir bölüm açılmasını ve ben ve diğer gönüllü arkadaşlardan vakit buldukça çok yıpranan soluk mat taramaları daha düzenli ve göze hoş gelicek şekilde yeniden düzenleyip,mod arkadaşların onayından geçtikten sonra ilgili bölümünde alternatif olarak olarak tekrar sunma şansımız olabilir.

Aşağıda Basit bir örnek için düzenlediğim bir kapak ve sayfa var​

SUNUM

052fym.jpg

DÜZENLEME

TeksSay52-TrenSoygunu_01.jpg

SUNUM

img588l.jpg

DÜZENLEME

img588.jpg

SUNUM

img633.jpg

DÜZENLEME

img633-1.jpg

ALINTI LİNKİ

http://www.cizgidiyari.com/forum/teks/10648-teks-ceylan-sayi-41-acik-kart-186-lik-seri.html

http://www.cizgidiyari.com/forum/te...inlari-186lik-seri-sayi-052-tren-soygunu.html

Son düzenleme:

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Selam bence çok güzel düşünülmüş bir fikir ve yanılmıyorsam bu kadar açık bir tarzda belirtilmese de bu konudan bahsedilmişti bence olabilir. Emin ol ki bu önerini yönetimde değerlendirmeye alacaktır ;) Allah'a emanet hayırlı Ramazanlar

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,861
Bu benimde düşündüğüm bir çalışmaydı,çalışmalar güzel olmuş,kenar sayfa temizliği yapabilirsen dahada güzel olur.
Bunun için ayrı başlık açmaya gerek yok,açılmış başlık altında temizlenmiş linkleri verebilirsin forumdaki arkadaşlar tercihlerini kullanabilirler.
Temizlenmiş kitap ilk mesaja linki temizlenmiş olarak eklemesini yapabiliriz.
Bu güzel çalışmalarının devamını yürekten destekliyorum...
Emeklerin için teşekkürler.